7000₺ ye RTX 2080 Ti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Nanolatalogdan ürün almanızı tavsiye etmem. İnno3D iyi markadır ekran kartı konusunda.

cern99

Profesör
Güzel fiyat. Review'lara baktım hiçbir sorun yok fakat garanti konusu çok sıkıntı (yurtdışından geldiği için) Garanti'yi ve geç gelme olasılığını kabul ediyorsan Nanokatalog da inno3d de sorun çıkartmayacaktır.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
Inno kötü marka değil ama Nanokatalog'dan ürün önermem şahsen. Onun yerine RTX 2080 alırım güvenilir yerden alırım.

met 35

Profesör
Nanokatalog çoğu ,ürünleri stoğunda olmadığı için ithal ile getiriyor. Çalışma prensibi bu şekilde.Bu nedenle bir ay gibi bi süre bekleyebilirsiniz. Ama sonuçta ürün,geliyor. 2 sefer alışveriş yaptığım için ,biliyorum olayı.

ugurkagan56

Üyecik
Onların stoğu olmadığını biz ona parayı verdikten sonra sipariş verdiklerini biliyorum da. İnternette birazcık araştırma yaptım biraz fazla ısınıyormuş bu doğru mudur?

met 35

Profesör
300 watta yakın bi güç çeken bi kart. Biraz ısınacak tabi ki. Ama son teknoloji ve 3 fanlı soğutma sistemleri artık,çok başarılı. Sıcaklık bi sorun değil yani artık.

cern99

Profesör
Onların stoğu olmadığını biz ona parayı verdikten sonra sipariş verdiklerini biliyorum da. İnternette birazcık araştırma yaptım biraz fazla ısınıyormuş bu doğru mudur?
Yorumlar gayet iyi. Soğutmada kötü oşacağını sanmıyorum.

stat counter