70 TL ye kadar steamden hayvan gibi oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Şuana kadar hiç paralı oyun almadım. Cs Go ve kuzenimle oynamak adına Orange box alacağım. Başka böyle online oyunlar olursa sevinirim.

NOT: şimdi gidipte bana witcher 3 indirime girince onu al cod bo2 al gibi şeyler yapmayın korsan ne güne duruyor :D şaka yaptım tabi ki neyse siz bana rocket league gibi oyunları söyleyin ya da cs go gibi
NOT: kuzenimle oynamak adına böyle survival (bilgisayarımız abartı değil maks. orta grafikli oyunlar olsun) multiplayer oyunlar yani hl2, portal2,(forest kaldırmaz) gibi oyun önerisi olanlarıda bekliyorum.(survival zorunlu değil)

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
cs:go pubg Euro truck smilator olabilir aklıma bunlar geldi pubg 70 liraya düştü ama pc orta grafikli olsun dedin yine de aklında bulunmasını istedim ;)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
ets 2, pubg öneririm.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Şuana kadar hiç paralı oyun almadım. Cs Go ve kuzenimle oynamak adına Orange box alacağım. Başka böyle online oyunlar olursa sevinirim.

NOT: şimdi gidipte bana witcher 3 indirime girince onu al cod bo2 al gibi şeyler yapmayın korsan ne güne duruyor :D şaka yaptım tabi ki neyse siz bana rocket league gibi oyunları söyleyin ya da cs go gibi
NOT: kuzenimle oynamak adına böyle survival (bilgisayarımız abartı değil maks. orta grafikli oyunlar olsun) multiplayer oyunlar yani hl2, portal2,(forest kaldırmaz) gibi oyun önerisi olanlarıda bekliyorum.(survival zorunlu değil)
Rocket League

ve Ets 2 çünkü korsanda online oynanmıyor online çok güzel. truckersmp sitesinden. Ats de destekliyor