70 Dolara 700Mbit İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
[video=youtube;qvjy7ThMMjI]http://www.youtube.com/watch?v=qvjy7ThMMjI[/video]

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bizde de olur olmaz değil ama 5 gb akn hahahah :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
superonlinedeki 1000mbit internetten hiçkimse bahsetmemiş gerçi aylık 1000 tl o da ayrı...

brvl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar türkiyeyi çok fazla küçümsüyorsunuz türkiye dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri ayrıca 1 gbps internet türkiyede 1 senedir çok lüks sitelerde zaten var belki çok pahalı ama ülkemizi bu kadar aşağılamayın lütfen

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar türkiyeyi çok fazla küçümsüyorsunuz türkiye dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri ayrıca 1 gbps internet türkiyede 1 senedir çok lüks sitelerde zaten var belki çok pahalı ama ülkemizi bu kadar aşağılamayın lütfen

mesele o zaten çok pahalı. dolayısıyla aşağılıyoruz. sen neyin derdine düştün anlamadım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kansaslı alexander karamanlı iskendere göre bayağı hızlı:) hem de daha az kazık yiyor. şanslısın alex

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23

Hadi itiraf et TTNet' de çalışıyorsun :D

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiyede daha hızlısı var ama 1000 TL'ye,Kansas't sadece 126 TL'ye :(

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Abi o hız ile fiber kablolar ağlar. hani bilim kurgularında olur ya insan ışınlanir o hızla ağlamak istiyorum :)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu hıza bu fiyat...darısı başımıza hedef 2023 :)

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
vay be biz cepte 9 kb la internete giriyoruz adamlar hangi gezegenden. Daha doğrusu biz hangi gezegendeniz :) ;)

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Biz de 70 liraya yakın para veriyoruz 8mbit e kadar(Hiç çıkmaz) değil mi? :)

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tr de olsa fiyatı aylık 1000 TL den başlar 24 ay taahhütlü aylık 50 dolar cihaz bedeli yanında aylık 100 dolar bilgisayar vs vs vs vs

100 GB adil kullanım kotasını unutmuşsun.

Biz de 70 liraya yakın para veriyoruz 8mbit e kadar(Hiç çıkmaz) değil mi? :)

Benim hızı 4'e kilitlemişler. Arıyorum hat kaldırmıyor diyor. Modemde alınabilecek hız 30 Mbit yazıyor. (TTNET dolabı sitenin bahçesinde) :)

sadrikrd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google Türkiye pazarına da girmeli, fiyatlar uygun. TTnet fiberi getirse bile fiyatı 5e katlar!!

breakdancewar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adamlar 70 dolara 700 mbit sınırsız kullanırken biz adil kullanım kotası ile 3 bite 30 dolar civarı para ödüyoruz oleeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

hmztly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah'ın fakirleri! 700 MBit internete 70$ veriyorlar. Biz öyle miyiz? Basıyoruz 70 TL'yi, alıyoruz 24 MBit'i... A.Q.Kotasından ötürü 2. gün 3 MBİt. Yazık adamlara. Pis fakirler. :D :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155

1000 lirayı versem bağlayın desem yine de bağlayamazlar.
hattın desteklemiyor, henüz oraya altyapı döşemedik derler.
8mbit'i bile zar zor alıyorum.

Sadece internet olarak değil 3G olarak da Türkiye baya geri.
Amerika'da 3G'yi normal internet olarak kullanan kitle var ki sayıları normal internet kullananlara yakın.
Bizde ise çok düşük, komik kotalar, adil kullanım kuralları ve fiyatlar ile böyle birşey mümkün değil.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Google-Fiber.jpeg

Kansas City sakinleri Google’ın saniyede 1 gigabitlik fiber optik internet hizmetini evlerinde denemeye başladı.

A7msuPLCIAEDce1.png_large-640x409.png

Yıllardır bu proje üstüne çalışan Google, bir açıklama yaparak, ultra hızlı ev interneti hizmetini başlattıklarını belirtti. Kansas sakinleri, bu deneme aşamasındaki internet hızının dünyadaki ilk kullanıcıları olacak ve ABD’nin standart internet hızının yüz katı hızında, internette veri aktarımı gerçekleştirilebilecek. Hizmetin şu an için aylık bedeliyse 70 dolar.

Kullanıcılar Google’ın yeni teknolojisi sayesinde büyük dosyaları çok hızlı bir şekilde paylaşabilecek ve online eğitim ya da sağlık hizmetleri gibi alanlar için gereken yüksek hızlı internet teknolojisini elde edebilecekler. Kansas’taki okullar, kütüphaneler ve hastanelerin de faydalanacağı bu hizmeti alacak ilk evler sonbaharı, çevre yerleşimler de 2013 yılının sonunu bekleyecek.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/printnews.aspx?DocID=21920143

türkiyeye gelse ttnet batar :D

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Elin gevuru, 70 dolara 700Mbit download görsün, biz de 50 liraya, 60-70GB'lık AKK'ler ile 2-8Mbit arasında download hızı görelim.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
bizimkiler hala 50-100mbps hızları zor versin

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

Türkiye'de ne yazık ki çalışma sistemi anlattıklarınız gibi veya daha da içler acısı. Parayı bastıran internet hızını satın alıyor. Ya hizmet ne olacak ? Türkiye'de oturduğum zamanlar Süperonline'dan internet bağlantımı almıştım fiber ve iyi paraydı. Hem satın aldım, hemde modem parası ödedim ve bağlantı yaptıkları ücreti de ödedim. Şimdi oturduğum (affınızla, yurt dışında oturuyorum) evin bulunduğu mahallede alt yapı yok diyerek çıkmak zorunda olduğum firmadan Alman Telekom firmasına geçtim. Aradım ve durumu anlattım, adamlar "Ne demek alt yapı yok" diyerek güldüler.. . 6 binlik kullanıyordum fazla gerekmediğinden ve 16 binlik bağlantıyı isteyen tek kişiyim mahallede. Astarı yüzünden pahalıya gelse bile 16 binlik bağlantıyı seve seve çektiler. Hemde sadece benim için. Bütün telefon, cep telefon hatlarımı daha uygun fiyata taşıdım. 3 ay sonra aynı paraya bağlantımı 50 binliğe çıkarttılar. İki adet cep telefonumuza 500mb ücretsiz ve 5 ay sonra da 500 mb den 1 gb'a ücretsiz yükselttiler. Ve üstüne daha da artıları var.. Para değil, adamlar hizmet edecek yer arıyorlar. Ülkesine oturan insanlara çok ciddi anlamda değer veriyorlar.

Birgün güzel ülkemin bu şekilde çalışması dileğimle.

Saygılarımla

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bu konuyu açan kişi benim.
Neredeyse 5 yıl geçti.
Bu haber 5 yıl önceye ait.
Bu haberi açtığımda dolar 1.78 idi.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Bu konuyu açan kişi benim.
Neredeyse 5 yıl geçti.
Bu haber 5 yıl önceye ait.

Merhaba,

günümüz farklı mı sizce ? Diğer üye arkadaşların yazdığı sıkıntılar da güncel. Kötüleme değil ama bunlar gerçekler.

Saygılarımla