7 plus product red bataryası çabuk bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba 4 ay kadar önce yurt dışından 7 plus product red telefonum geldi sıfır kutusunda açtım. 4 ay kadar kullandım şuana kadar hiç bir sorun yoktu anca son 2 gündür telefonumun bataryasının çabuk bittiğini fark ettim. Yani bu zamana kadar sabah 9 gibi şarjdan çekiyordum akşam 23 ve ya 24 e kadar çok rahat götürüyordu beni. Fakat 2 gündür akşam olmadan saat 5 gibi %2 %3 e kadar bitiyor. Sebebi nedir farklı biyerden şarj mı yiyor acaba. Ya da başka bir sorun olabilir mi kalibre sorunu gibi.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Benimde telefon 2 gündür çabuk bitiyor nedenini bende araştırıyorum ama bulamadım özellikle %50 den sonrası çok çabuk tükeniyor ayarlardan bakınca harici şarj yiyen bir uygulama görünmüyor

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Allahallah sebebi ne acaba güncellemelere dayandırmak istemiyorum bu durumu ama sebebi onlar galiba :(

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Optimizasyon güncellemesi gelecektir bekleyin..

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Aynı sorun bendeki 7 plusta da var,apple artık iyice sorun yumağı olmaya başladı 3gs den beri tüm modelleri kullandım ama bu şirket bu kadar sorunlu yazılım hiçbir dönem sürmemişti ,her güncellemede ayrı bir sorun çıkmasından gına geldi artık