7 Plus Kasadan Çıt Sesi Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba Arkaşalar İphone 7 Plus Mat Black 128gb aldım 2gün önce.

Cihazı hafif esnettiğiniz zaman çıt sesi geliyor çapraz büker gibi hafif esnetin veya iki baş tarafından. 7Plus olanlar deneyebilirmi araştırmalarım sonucunda %90 çıt sesi geliyor.

Sizde oluyormu ?

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738

Cihazı hafif esnettiğiniz zaman çıt sesi geliyor çapraz büker gibi hafif esnetin veya iki baş tarafından. 7Plus olanlar deneyebilirmi araştırmalarım sonucunda %90 çıt sesi geliyor.

Sizde oluyormu ?

Hocam kronik sorun bu. Maalesef var hepsinde . Değiştirirler ama onda da olacaktır

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam kronik sorun bu. Maalesef var hepsinde . Değiştirirler ama onda da olacaktır
Evet mağazalardaki 7Plus modellerindede aynı sorun var. Bu sorundan dolayı değişim aldığın cihazda bile çıt sesi geliyor :)

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Sizce normal değil mi sonuçta telefonu kasıyorsunuz

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bu iphoneların kaderi midir nedir benim arkadaşım 3 kere servisten iphone 6 değişimi yaptı hep aynı sorun hepsi çıtlıyor

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Bakın bazı durumlar vardır. Kroniktir. Fusion işlemciden hafif tıslama gelmesi olmaması gereken bir durum. Ama millet olarak genelde ben de dahil telefonlar bizde extrem durumlarla karşılaşıyor:)

Abi niye kasıyon teli yahu:)

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Kaç gün içinde para iade alabiliyoruz :D bilginiz varmı ?

14 gün içinde yalnız bu hata kabul edilecekse. Hepsinde var ise görünen o ki edilmez:) bak kardeşim 3-4 ay kullan. Şikayet oldukça mıhtemelen giderilir . Yeni seriler çıkınca piyasaya değişim sağlarsın. Takma o kadar.

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
14 gün içinde yalnız bu hata kabul edilecekse. Hepsinde var ise görünen o ki edilmez:) bak kardeşim 3-4 ay kullan. Şikayet oldukça mıhtemelen giderilir . Yeni seriler çıkınca piyasaya değişim sağlarsın. Takma o kadar.
Takılacak pek bir sorun değil esnetmezsen ses çıkmıyor ama 4200 verip bide çıt sesi duyunca ayıp yahuu çıt çıt çıt çedenede :)

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Takılacak pek bir sorun değil esnetmezsen ses çıkmıyor ama 4200 verip bide çıt sesi duyunca ayıp yahuu çıt çıt çıt çedenede :)

Hocam bu hepsinde var gibi duruyor. Ben biraz araştırdım. Home tuşunda Taptic Engine motoru var. Yabancı sitelerde bu motorun sağlıklı çalişması için bilerek bu esneme payının bırakıldığını söyleyenler var.

Takma o kadar . Keyfine bak

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam bu hepsinde var gibi duruyor. Ben biraz araştırdım. Home tuşunda Taptic Engine motoru var. Yabancı sitelerde bu motorun sağlıklı çalişması için bilerek bu esneme payının bırakıldığını söyleyenler var.

Takma o kadar . Keyfine bak
Eyvallah sağolasın.

denizakca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu ses benim plus'ta da var. aynı bahsettiğiniz gibi üstten ve alttan hafifçe gerince geliyo. ince ince inceleyip sorun aradığımdan değil tamamen tesadüfen keşfettim bu sesi. çok da sorun çıkartan bi durum değil fakat can sıkıcı, ama anladığım ve internette okuduğum kadarıyla neredeyse bu modele sahip herkesin telefonunda olan bi sorun. genius bar'a gidip değişim isteyecektim ama internette birçok kişi değişim cihazlarında da sorunun devam ettiğini söylemiş. sanırım bu şekilde kullanmaya devam edicem bi süre...

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
bu ses benim plus'ta da var. aynı bahsettiğiniz gibi üstten ve alttan hafifçe gerince geliyo. ince ince inceleyip sorun aradığımdan değil tamamen tesadüfen keşfettim bu sesi. çok da sorun çıkartan bi durum değil fakat can sıkıcı, ama anladığım ve internette okuduğum kadarıyla neredeyse bu modele sahip herkesin telefonunda olan bi sorun. genius bar'a gidip değişim isteyecektim ama internette birçok kişi değişim cihazlarında da sorunun devam ettiğini söylemiş. sanırım bu şekilde kullanmaya devam edicem bi süre...

Değişimi 3-4 ay sonra talep edin. 2 . Parti cihazlarda düzeltilir diye düşünüyorum

ErdalÖ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet o ses bendende geliyor başta ekrandan geliyor sanıyordum amam kasdan geliyormuş.
Birde benim bir sorum olacak telfonu sallayınca sizinde kamerdan ses geliyormu?

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Evet o ses bendende geliyor başta ekrandan geliyor sanıyordum amam kasdan geliyormuş.
Birde benim bir sorum olacak telfonu sallayınca sizinde kamerdan ses geliyormu?
Denedim pek bişi anlamadım ama hızlı sallayınca sanki tık tık diye ses geliyor çok hafif.

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Video çekerken sessiz oratamda videoda cızırtı gibi bir ses sizde oluyormu?

denizakca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben de olmuyo ama dediğiniz sorun da çok yaygın yanılmıyosam. bende bi tek çıt sesi sorunu var şu an.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

Sizde oluyormu ?
o normal kardeşim.