7 Günlük Backlink Çalışmam [ Ücretsiz ] - 1 ayda DA 10+ PA 10+ 'a ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu okuyanlar

qzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepinize merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz üzere dizinlere ekleyeceğiniz anahtar kelimeler ve site adresiniz sizi google aramalarında üst sıraya çıkaracak alexa değerinizi düşürecektir. DA ve Mozrank değerlerinize de katkı sağlayacaktır.
Sizlerde sitenizin gelişimi için izlediğim adımları takip edebilirsiniz.
Backlink çalışmaları, seo çalışmalarına ücret vermeye son; konuyu takip edin ve kendi çalışmanızı kendiniz yapma imkanı bulun.

10.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar
4 adet forum sitesine yeni siteler başlığı altında yeni konu açtım. Webmaster siteleri olduğu için reklam yapmayacağım. Google'dan aratarak kolayca bulabilirsiniz.
Ekleme yaptığım siteler temiz siteler olup hiç birine kod eklemeniz gerekmez.

Yavuz Selim | Kaliteli Dizin ve İmleme Sitesi
Dizinci - DMOZ Ayarında Dizin Sitesi - Firma Ekle, Site Ekle
Seo Dizin
Link Canavarı | Ücretsiz Link Ekle | Site Ekle | Tanıtım Yazısı Ekle
Web Site Ekle - Güncel Dizin Toplist Sitesi Dizine Site Ekleme Sayfası
http://dizin.websitekaydet.com/sitekle.php
http://dizin.fpajans.com/sitekle.php

7 adet dizine link ekledim. Sitemi dizinlerden kontrol edebilirsiniz site ismi ; Youtube Destek

Şimdi gelelim alexa değerlerimize ;

Global Rank
11,759,128
Rank in Turkey
154,407
11.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar

Free Directory - Directory-Free.Com
Slashdot: News for nerds, stuff that matters / kayıt olmanız gerekmektedir.
FeedsFloor | Discover & connect with businesses at digital showrooms / kayıt olmanız gerekmektedir.
Twitter.com anahtar kelime bazlı hesap açılarak, 1 adet paylaşım yapıldı.
Pinterest 1 adet paylaşım yapıldı. Nasıl paylaşımlar yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız linke göz atınız.
Blogspot linkli seo uyumlu tanıtım makale paylaşımı ; Görüntülemek için tıkla
Öğleden sonra devam edeceğim, sabah çalışmaları tamam :)
Bir adet paravan blog link paylaşımı Youtube ile para kazanma

Gov uzantılı siteye backlink eklenmesi

Gov link ekleme sırasıyla adımlar;
  • Home adresinden sisteme kayıt olun.
  • Ardından footer kısmında yer alan “Login” butonuna basarak giriş yapabilirsiniz.
  • Açılan sayfanın alt kısmında “Edit Profile” butonu bulunur. Ona tıklayarak profilinizi düzenleyin.
  • “Manage Profile” sekmesinden Biography için ayrılan metin editörüne anchor olarak backlink verebilirsiniz.
  • KAYIT ETMEDEN ÖNCE metin editörünün hemen üstünde bulunan “Admin Only” tikini “Public” olarak değiştirin.
  • Site oldukça yavaş çalışıyor, biraz sabretmeniz gerekecek işlemleri yaparken.
Eklediğim backlinki görmek için ; Tıklayınız

12.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar

1 adet edu.tr backlink :)
Altın Kariyer – Altınbaş Üniversitesi Kariyer Platformu adresine girin ve sağ üstteki butondan kayıt olun.Profil düzenleme alanında metin kısmına link vererek backlink alabilirsiniz.
Your life, on the line - Plurk adresine kayıt olunarak link paylaşımı
1 adet tweet
linkaGoGo | The online Favorites and Bookmark manager adresine kayıt olunarak link paylaşımı.

Diigo - Better reading and research with annotation, highlighter, sticky notes, archiving, bookmarking & more. adresine kayıt olunarak 1 adet link paylaşımı

13.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar

14.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar
3 adet youtube video link eklendi
Pinoy Tambayan | Pinoy Ako | Pinoy TV | Pinoy Teleserye Replay tanıtım yazısı eklendi
Yetita Yerli Dizin Arama Link eklemesi yapıldı.
https://cokya.com/ site kayıt yapıldı.
Keçiören Rehber | Keçiörende ne var, ne yok ? dizine ekleme yapıldı / alexası 4m ( 4m ve üstü siteler eklemesin )
Büyük Dizin Projesi | Büyük Dizin Projesi (19942026 domain regli dizin elinizden geldiğince özgün makale yazın)

15.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar
3 adet webmaster forumuna tanıtım yazısı eklendi; Alexa değerleri 4.5 milyon, 860 bin, 3 milyon
Facebook, twitter, instagram paylaşımları yapıldı.
Günü kurtarmak için bugün çok çalışmadım. =)

16.01.2019 tarihinde yaptığım çalışmalar

Çalışma Notlarım
Çalışma yaparken mutlu olmak istiyorsanız bu şekilde mutlaka küçük notlar alınız.Küçük notlar alarak ilerledikçe geçmişteki notlarınıza bakın ve ne kadar ilerlediğinizi görün.Unutmayın değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Çalıştığınız sürece gelişirsiniz.
  • 5. Günü çalışmamızı tamamladık. İlk başladığımızda 11m olan alexa değerimiz şuanda 5.6 (global'a) milyona - TR ise 63.000 geriledi. Bir sonraki hedefimiz 5 milyondur. 14.01.2019 saat 09.28
  • 6. gün çalışmamızı tamamladık. Sabah aldığımız güncelleme global 5,280,000 - TR 57800 alexa değerlerine ulaştık. 15.01.2019 saat 15.35
  • Üstteki tarihten 29.01.2019 tarihine kadar herhangi bir çalışma yapmadım şuan 0 olan da ve pa değerlerim ; da 12 - pa -15 e yükseldi. Alexa sıralamam 1.6 milyon.

Mini ipucu ; yazdığınız her makaleyi özgün olarak yazın. Hazır makaleleri kopyala yapıştır yapmayın.

Yazı tamamiyle bana aittir. Dileyene ispatlayabilirim.Saygılarımla, iyi çalışmalar dilerim.

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
güzel çalışma yapmışsın hayırlısı olsun.

qzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler umarım işinize yarar

Reaksiyon puanı
142
Ben de siteme backlink ve seo çalışması yaptırmak istiyorum. İç seo temadan dolayı var sanırım. Backlink ise, sadece sitenin aynı kategoride olan sitelerle yapılması daha iyiymiş diye okumuştum. Bu bilinçsiz yapılan backlink işlemleri siteyi spama maruz bırakıyormuş. Bu konuda işini sağlam, sonradan sıkıntı olmayacak şekilde yapacak birisi arıyorum.

goldfather

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BackLink Çalışması seo için olmazsa olmaz güzel bir çalışma yapılmış tebrikler