7 aylık sorunsuz tertemiz iphone 7 3000 tl alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

burstlymode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhabalar bir yakınıma almak istiyoruz 2.el 7 aylık öğrenciden tertemiz sıfır sıkıntılı fakat pil kapasitesi yüzde 89, sizce alınır mı? ya da kaç lira teklif edeyim ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam sana şöyle söyleyeyim oneplus 6 cihaz 3300tl millet 7plus'tan, 8plus'tan filan geçiyor ve şunu diyor bu cihaz her yönden daha iyi inanın bana i7 için 3000tl çöp etmeyin. Daha bu gün i7'ye saydıran bir arkadaşı op'7 için ikna ettim bir düşün araştır derim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İphone sevdası iyidir hoştur ama bu donanıma altın olsa ancak bu para verilir. Sen desen i7 sıfır döner yine aynı şeyi derim.

Son düzenleme:

burstlymode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam sana şöyle söyleyeyim oneplus 6 cihaz 3300tl millet 7plus'tan, 8plus'tan filan geçiyor ve şunu diyor bu cihaz her yönden daha iyi inanın bana i7 için 3000tl çöp etmeyin. Daha bu gün i7'ye saydıran bir arkadaşı op'7 için ikna ettim bir düşün araştır derim.

İphone sevdası iyidir hoştur ama bu donanıma altın olsa ancak bu para verilir. Sen desen i7 sıfır döner yine aynı şeyi derim.
haklısın fakat şu garanti meselesi canımızı sıkıyor, o yüzden op gibi modellere bulaşamıyoruz, senin var mıdır tr yetkili garantili kesin tavsiye ettiğin uzun ömürlü bir cihaz? teşekkürler cevabın için.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Oneplus 3300 fiyatıyla 4000/5000 tl'lik cihazlara kafa tutuyor. Garanti dediğin bir apple ve huaweide var ve garantinin sana dönüşü fazla olmuyor. Şöyle söyleyeyim lg v30+'da tr kvk garantili ve harika bir cihaz ama oneplus6 alıp'da sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu ile kullanmakda var bu iki cihaz her yönden memnun eder yanlız v30+'ın ön kamera düşük ışıkda kötü onun dışında güzel cihaz, oneplus 6 apayrı bir dünya ama ;)

Pardon v30+ yerine lg g7 thinq'da var her türlü i7'den üstün bir cihaz buna bataryada dahil kusursuz güzel bir model birazcık daha batarya büyük olsa oyunla günü çıkartıcak bir model o derece optimizasyonu iyi.

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
merhabalar bir yakınıma almak istiyoruz 2.el 7 aylık öğrenciden tertemiz sıfır sıkıntılı fakat pil kapasitesi yüzde 89, sizce alınır mı? ya da kaç lira teklif edeyim ?
İlla ios mu olsun?

Android de kabul ediyorsa o fiyata mi8 falan alınır

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Daha ucuza garantili iPhone 7'ler var. Onlara bak. Pil konusunu dert etme. Cihazı al garantiye gönder onlar halleder