6" Telefon Okula Götürülür Mü?

Bu konuyu okuyanlar

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar uzun arastirmalar sonucunda max. 800 tl lik butce ile (Öğrenci adamız,bu kadar oluyor) zenfone 6 alacagim ancak ben bunu cebime koyup okula goturebilir miyim? Oturup kalkarken rahat eder miyim cebime sigar mi ve cok goze batar mi (Lutfen o tel yerine bunu al demdyin sadece sorularima cevap verin boylesi daha makbule gecer) saygilar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yeni aldım asus zenfone 6 okula götürüyorum gayet rahat çok iyi bir telefon sıkıntı olmuyor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Note 4 kullanan biri olarak 6" inch'in seni rahatsiz edecegini söyleyebilirim. Otururken pantolon cebinde bayagi rahatsiz ediyor.

Tabii bu cebinin ne kadar genis olduguna da bagli. Genis bir cebin varsa yine idare eder, aksi takdirde rahat edemezsin.

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam cantama koysam siniftaki insanımsı organizmalar alip kurcalar diye korkuyorum butun tenefus telin basinda durmicam sonucta

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
2 yıl note 2 kullandım bazı pantolonların ceplerini büyüktürmek zorunda kaldım :D. Ayrıca kot pantolonlarda çok sıkıntı oluyor ama okulda sıranın üstünde durarsa sıkıntı olmaz dışarıda da genelde elinde taşırsın.

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Masada dursun iyi hos da tel yasak normalde olmamali ama liseye yeni gelen mudur yasakladi ondan once degildi

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Xperia Z Ultra kullanıyordum zamanında, aşırı büyük ekranlar 5'' inc üstü rahatsız edici olabiliyor.

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konu güncel iki sorum var 6 inch cebime sigacak mi ve yururken egilip kalkarken fln ekran catlar mi acaba

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Giydiğin pantolona gore değişir. Ben 5" tel kullanıyorum normal pantolon da sorun olmuyor ama kot pantolonda hareket etmemi engelliyor.

Birde zen6'nin tasarımından dolayı baya kaba olacağını düşünerek ten hareket ederken zorlanabilirsin.

FthPls

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bisey olmaz arka cebine koy.mudur alamaz cunku artik liselerde serbest (derste kapali olma sartiyla) sinifta cantaya koy telefona sifre koy bide karistiran olursa telefonunu mevzu cikarmaktan cekinme :D

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Liselerde serbest olduğunu biliyorum derste kapalı olmak veya sessizde olması kaydıyla teneffüslerde serbestmiş hatta. Ama sizin okulu bilemem :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Olmadı ayakkabının içine sakla telefonunu :D ( Kış için geçerlidir bot vs :D )

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum.Ne kadar gereksiz bir konu ve konu başlığının altında yazanlarda var hayret verici.
Sana gelirsek dostum okula elektronik cihaz sokmak zaten yasak kim diyor serbest hangi yönetmeliğe dayandırıyor.Gençlerimizi yanlış yönlendirmeyin

Reaksiyon puanı
2,554
Bende galaxy note 8.0 3g olanını al derste notta alırsın malum kalemi var hem defter hem tablet hem telefon daha ne olsun :D

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
telefonlar için artık sırt çantaları yapılıyor onlardan al minik sırt çantaları

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Zenfone 5 varken neden kendini 6 alıp buyuk ekranda yorasınkı kotta cok sikinti olur bende 5 inc s4 var onda bile bazen ayakkabi filan giyerken batiyor..

carsi41

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kot pantolonlarda rahatsız eder sürekli elinde taşımak zorunda kalırsın.