6 Aylık Tivibu Hediye

Bu konuyu okuyanlar

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar twitter da http://twitter.com/TTNETAS adresinde ilgili bağlantıyı tıklayan herkese akşam 19.00 a kadar 6 aylık Tivibu aboneliği verileceği söyleniyor.

Tivibu kullanmıyorum. Herhangi bir şartı var mı onu da bilmiyorum, belki işinize yarar...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
gerekli bilgi katılım koşullarında mevcut herhangi ters bir durum yok sanırsam...

Kampanyadan yararlanabilmek için, açılan formda ad, soyad, telefon ve e-posta adresinizi yazarak, Tivibu’nun, sağladığı ürün ve hizmetler hakkında sizinle iletişim kurmasına izin vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz iletişim iznini kaldırma hakkınız saklıdır.
Katılım için katılımcıların Tvibu Twitter hesabını takip etmeleri ve mesajımızı ReTweet etmeleri gerekmektedir.
Kampanyaya katılım için son tarih 7 Temmuz 2010 saat 12:00'dir.
Ödül kazananlara takip eden 2 iş günü içerisinde formda belirtmiş oldukları e-posta adresinden ulaşılacaktır.
Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan kampanyayı düzenleyen taraflar sorumlu değildir.
Tivibu, bu kampanyayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
Tivibu, kampanyalarıyla ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Tivibu kampanya kazananlarının isimlerini açıklama hakkını saklı tutar.
Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Kampanyaya katılım günlük 200 kişi ile sınırlıdır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
1 TL Standart Paket
4 TL Standart Plus Paket
11 TL Standart Plus + FilmClub Kanalları
6 aylık verecekleride 1 tl'lik paket büyük ihtimal :D

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İlginç, bence yapın derim.Ben üyeyim vede cok memnunum.Denemenizde fayda var

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
bugün saat 12 ye kadarmış geç kalmışsınız haberi paylaşmak için

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
bugün saat 12 ye kadarmış geç kalmışsınız haberi paylaşmak için

Az önce yeni tweet geldi.Kampanya devam ediyor. Katılım koşullarında son katılım tarihini 8 temmuz diye değiştirmişler. Sanırım hergün katılım koşullarını değiştirip süreyi uzatıyorlar...

Başvurmak isteyenler bugün 19.00' a kadar başvurabilirler...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ad, soyad, email ve cep tel alıyor...
Birde herkese vermiyorlar....

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
yalnız saçma olay. benden ttnet üyelik bilgileri istiyor. ttnetim olsa neden buna gireyim. Alt tarafı 6 TL tutuyor 6 aylık paket.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bu arada bu bilgiler verildiğinde 6 ay sonra paket iptali oluyor mu ? baktım ama bir bilgiye ulaşamadım TTnet bu 6 aydan sonrada paralı devam ettirir maazallah... :)

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bu arada bu bilgiler verildiğinde 6 ay sonra paket iptali oluyor mu ? baktım ama bir bilgiye ulaşamadım TTnet bu 6 aydan sonrada paralı devam ettirir maazallah... :)

Sanırım üyelik sen iptal etmediğin sürece devam edecek. Sözleşmede şöyle bir madde var.

9. SÖZLEŞMENİN SONA ERMESİ VE FESHİ
9.1. Bu SÖZLEŞME ve SÖZLEŞME uyarınca sahip olduğunuz TTNET Tivibu’yu kullanma hakkı,

(a) KULLANICI’nın TTNET Tivibu’yu kullanmayı sona erdirmesi ve üyelikten çıkış talimatlarına uyarak üyeliğini sona erdirmesi

(b) KULLANICI’nın TTNET ile arasındaki abonelik sözleşmesinin ve/veya ilgili eklerinin herhangi bir nedenle sona ermesi ile kendiliğinden sona erer.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Zaten kotalıyım. Değil 6 ay 10 yıl verse bile ne işime yarar :)

Hadi Tivibu' dan izlemek kotadan yemez diye bir kural çıkarsalar o zaman alırım üyelik :)

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bende kazanmışım anlaşılan herkese dagıtıyorlar,bakalım nasılmış..

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Herkese dağıtmışlar abi :D Ee o kadar çok sömürüyorki ttnet, küçük jestlerle yeni kullanıcı çekecek şimdide :D

çağlar522

Doçent
Reaksiyon puanı
5
1 mbit baglantıda berbat gösteriyor üstelik donuk gösteriyor işe yaramaz...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Amanın desene artık twitterde durulmaz. Düşünsenize bir mesajı herkes retweetleyecek :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende kazanmışımda istemiyorum...
benim zaten standart plus üyeliğim var beee...
Maksat spor olsun diye başvurmuştum.. Hayatımda 2. defa bişey kazandım daha öncede bi radyo programından bişey kazanmıştım ama onuda almamıştım...

---------- saat 00:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:08 eklenmişti ----------

yalnız saçma olay. benden ttnet üyelik bilgileri istiyor. ttnetim olsa neden buna gireyim. Alt tarafı 6 TL tutuyor 6 aylık paket.
TTNET üyesi değilseniz zaten neden başvurdunuzkiiii...
Ttnet abonesi olmak şart...

Birde arkadaşlar bu Tivibu nun hediyesi 1 tl lik standart paketmi???... Sadece tv kanallaının olduğu...