5000 TL Sistem

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selamlar ben 5000 TL'ye bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum; lakin nasıl bir sistem toplayacağıma karar veremedim nasıl bir sistem toplayabilirim? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eklemeyi unutmuşum monitör dahil değil.

Son düzenleme:
Bu siteye güvenmiyorum ben kendim toplayacağım o nedenle sadece sistem parçalarını yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Logithx

Profesör
Burda sana isimleri vererek 5000 tl değerinde bir sistem toplayamayız siteler arası fiyat fark ediyor sen nerden alacaksın parçaları onu söyle ona göre öneride bulunurlar..

Logithx

Profesör
Vatandan almayı düşünüyorum ben
Vatanda inventus itopya gibi sitelere göre fiyatlar yüksek bazen hazır satılan kasalarda indirim oluyor o şekilde fiyat düşüyor ama diğer şekilde fiyatlar yüksek inventus itopya gibi sitelerden sistem önermemiz fiyat olarak daha düşük olduğu için..

Parçaları yazsak bile mağaza çalışanı bilgisayardan anlamayan birini gördüklerinde işe yaramaz parçaları itelemeye çalışırlar, ayrıca öyle bir şey yapmasa dahi sana yüksek fiyat çıkaracaktır :)
Zaten gittiğimde ben kağıtla yazılı olarak vereceğim orada da adam toplar nede olsa o kadar kazma değildir :) başka parça verip vermediklerini kutulardan ve kasadan anlarım diye düşünüyorum.