500 - 700 TL Gaming Headset Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Legionary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 500 - 700 TL arası mikrofonlu headset kulaklık almak istiyorum. Kafamda Logitech G633 vardı fakat mikrofonu yeterince kaliteli gelmedi bana. Ben hem mikrofon kalitesi hem de ses kalitesi mükemmel olan bir kulaklık arayışındayım. Var mı böyle bir kulaklık? Fiyat 500 - 700 TL arası ama eğer gerçekten süper bir kulaklıksa 1000 TL ye kadar bütçem mevcut. Herkese iyi forumlar dilerim.

manetif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 500 - 700 TL arası mikrofonlu headset kulaklık almak istiyorum. Kafamda Logitech G633 vardı fakat mikrofonu yeterince kaliteli gelmedi bana. Ben hem mikrofon kalitesi hem de ses kalitesi mükemmel olan bir kulaklık arayışındayım. Var mı böyle bir kulaklık? Fiyat 500 - 700 TL arası ama eğer gerçekten süper bir kulaklıksa 1000 TL ye kadar bütçem mevcut. Herkese iyi forumlar dilerim.
Hyperx cloud core 2 yi öneririm efsane bir kulaklık.

Legionary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hyperx cloud core 2 yi öneririm efsane bir kulaklık.
Şöyle bir problem var. Vatan bilgisayarda olması gereken bir ürün gerekiyor. Çünkü burada en yakın, Vatan Bilgisayar mağazası var. Ve internet alış-verişine zerre güvenim yok bu konuda.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada ekleme yapayım. Bassları çok iyi vermesi gerek. En çok bassa önem veriyorum.

Son düzenleme:

manetif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Logitech G633 satın aldım ama ürün kusurlu çıktı. Değişim yapacağım fakat bu seri iyi mi yoksa başka bir ürün almamı mı daha iyi olur?
Logitech iyi değil kulaklık konusunda. Arctis 7'ye bir bak istersen. Void pro vb. de çok güzel.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459

Alişan kabahorlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
güzel kardeşimben kendı kullanımlarımdan yola çıkıp bir arkadaşıma da önerdiğim
HyperX Cloud Revolver S
öneriyorum ben asus kullanıyorum sımdı ye kadar heralde 5 bın tl harcadım kulaklıklara hyperx bu modelı bu ısı halletmiş hemde müzik oyun film harika

caga3344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Lütfen bilginiz olmadığı konularda yorum yapmayın, gülünç duruma düşüyorsunuz. Bahsettiğiniz ürün HyperX Cloud Silver modelidir ve 2014 yılı içerisinde çıkmış bir kulaklıktır. Türkiye'de çok daha uygun fiyatlara satılmakta ve 2 yılda garanti verilmektedir.

Evet bu dediklerinizi sizede tavsiye ediyorum çünkü ben bu paylaşımı yaparken ürün indirimde idi ;) , başkalarına ahkam keseceğinize biraz araştırmanızı sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim!

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Evet bu dediklerinizi sizede tavsiye ediyorum çünkü ben bu paylaşımı yaparken ürün indirimde idi ;) , başkalarına ahkam keseceğinize biraz araştırmanızı sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim!
Ahkam? Ya arkadaş sen şaka mısın! 300TL'ye bile satılsa 250TL'ye bile satılsa A-L-I-N-M-A-Z, anladın mı? Çok daha güncel ve çok daha iyi ürünleri daha ucuza satıyorlar fakat senin konuyla en ufak bir fikrin olmamasından dolayı hala konuşmaya devam ediyorsun. Konu sahibi bu arkadaşın önerilerini dikkate almasın, yanlış bilgilendirme yapıyor çünkü.

caga3344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ahkam? Ya arkadaş sen şaka mısın! 300TL'ye bile satılsa 250TL'ye bile satılsa A-L-I-N-M-A-Z, anladın mı? Çok daha güncel ve çok daha iyi ürünleri daha ucuza satıyorlar fakat senin konuyla en ufak bir fikrin olmamasından dolayı hala konuşmaya devam ediyorsun. Konu sahibi bu arkadaşın önerilerini dikkate almasın, yanlış bilgilendirme yapıyor çünkü.
1- Benim önerimdir dikkat ederseniz 'Ben bunu öneririm' ile başladım. Bu bence demektir önerirdir!
2- 'Lütfen bilginizin olmadığı konuda yorum yapmayın' kısmına takıldım. Sen burada kimsenin bilgisini ölçemezsin bilip bilmeden konuşamazsın.
3- Fiyatı 40$ Gayet uygundu bu fiyata Logitech ürünler var ve bence dikkat et 'BENCE' en iyi ürün bu.
4- Benim önerimdir bunu al diye zorlamadım.İstersem 5TL'lik kulak içi kulaklık öneririm sana ne?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
1- Benim önerimdir dikkat ederseniz 'Ben bunu öneririm' ile başladım. Bu bence demektir önerirdir!
2- 'Lütfen bilginizin olmadığı konuda yorum yapmayın' kısmına takıldım. Sen burada kimsenin bilgisini ölçemezsin bilip bilmeden konuşamazsın.
3- Fiyatı 40$ Gayet uygundu bu fiyata Logitech ürünler var ve bence dikkat et 'BENCE' en iyi ürün bu.
4- Benim önerimdir bunu al diye zorlamadım.İstersem 5TL'lik kulak içi kulaklık öneririm sana ne?
1- Önerinden daha iyi ürünler var belirtmek istediğim bu.
2- Yanlış bilgilendirme buda benim fikrim
3- $40 evet gayet uygun ama şuan için o fiyatta değil ve farklı modeller indirimde alınmalı.
4- Evet bu sizin önerinizdir ve doğrudur bende kişisel olarak daha iyisinin olduğunu vurguluyorum ısrarla.

Tartışmaya gerek yok kısacası, iyi forumlar.

caga3344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
1- Önerinden daha iyi ürünler var belirtmek istediğim bu.
2- Yanlış bilgilendirme buda benim fikrim
3- $40 evet gayet uygun ama şuan için o fiyatta değil ve farklı modeller indirimde alınmalı.
4- Evet bu sizin önerinizdir ve doğrudur bende kişisel olarak daha iyisinin olduğunu vurguluyorum ısrarla.

Tartışmaya gerek yok kısacası, iyi forumlar.
Sizede

Legionary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Logitech G633 aldım. Hem tasarımı hoşuma gitti hem de ses performansı. Herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim.