50 tl ye kadar kulak içi kulaklık önerebilecek var mı?

Bu konuyu okuyanlar

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba arkadaşlar samsung galaxy s7 cihazımın kulaklığı 2-3 defadır nedense hep sol tarafından bozulduğu ve yarın servis kesin telefonu isteyecek olmasından dolayı telefonu vermemek için 50 tl ye kadar kulaklık önerilerine açığım yardımcı olursanız sevinirim.

Kulaklıklar hakkında çok bir bilgim yok fakat beklentilerimi sıralamak isterim.

- Dışarıya ses vermezse çok sevinirim çünkü s7 kulaklığı çok yüksek ses vermediği için hep son ses dinlerim ve dışarıya çok ses çıkartıyordu.

-Mikrofonu olması şart telefon görüşmeleri hatta genelde bilgisayarda da oyun için kullandığım için mikrofon çok önemli.

-Tercihim artık beyaz kulaklık yerine siyah bir kulaklık olursa çok sevinirim.

-Garantisi olması çok önemli bozulduğu zaman çöpe atmak istemiyorum.

- Ve son olarak dayanıklı olması kablo malzemesinden mi ben mi çok kullanıyorum bilmiyorum ama sürekli kulaklıklar da sol veya sağ taraftan biri bozuluyor. Kulaklığı kullanma biçimim ise katlayarak cebime koyuyorum nasıl bozuluyor anlamış değilim şuana kadar herhalde 10 kulaklık bozmuşumdur. Kulaklığı aldıktan sonra yanlış birşeyim varsa nasıl kullanılması gerektiğini de belirtirseniz çok sevinirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Benim bulduklarım (sony kulaklıkların kodu farklı ama aynı modeller fiyat farkı da o üçlüden birini alıcak olsam hangisini almalıyım?)
JBL C100SIURED Kulaklık CT, IE, Kırmızı Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Sony MDR-EX15APB Kulakiçi Siyah Kulaklık Fiyatı

Samsung HS130 Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Beyaz EO-HS130 Fiyatı

-Bu kulaklık çok güzel gözükse de bozulduğu zaman garanti de sorun yaşar mıyım bilemiyorum o yüzden bunu da koymak istedim.

Xiaomi Piston Fresh Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı

SONY MDR-EX15LPB Kulak içi Kulaklık

SONY MDR-EX15LPW Kulak içi Kulaklık

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Benim önerim bu kulaklık:
Snopy Rampage Invoker Mobil Telefon Uyumlu Kulak içi Fiyatı

Ayrıca 50 TL ye dışarıya ses vermeyen kaliteli bir kulaklık bulmak zor bu yüzden o kriteri elemeni öneririm. 50 TL fiyata dışarı ses vermeyen kulaklığı bizzat kullanan varsa yazsın biz de alalım. :D

Xiaomi muhtemelen ithalatçı garantilidir distribütör garantisi kadar iyi hizmet alamazsın.

Senin buldukların arasında da Sony MDR-EX15APB alınabilir. Sony iyidir.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
xiaomi hybrid vardı
xiaomi piston falan vardı galiba bunlara bak istersen arkadaşımda var güzel