50-100 TL ye Telefon varmı.

Bu konuyu okuyanlar

4ristocrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Beyler iş arıyorum ve telefonum kırıldı. Zaten dandik bişiydi. Şuan telefonum ve işim olmadığından telefon alacak parada 100 tl en falzla. Şimdiki zamanda da watsap zorunlu hale geldi nerdeyse ve telefonun hafızasının yüksek olması kamerasının olması falan lazım. Yani uzun lafın kısası max 100 tl ye alabiliceğim bir akkılı telefon var mıdır(ama sorunu falan olmasın sonuçta kullanıcaz bunu.) Güzel güzel yanıtlarınızı bekliyorum. Teşekürler.

Reaksiyon puanı
46
Nokıa c3 gibi klasik klavyeli telefon alabilirsiniz whatsappta yükleniyor 2.el telefonculardan bulabilirsiniz...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Valla iyiymiş, 100 liraya cep telefonu bulursan bize de haber ver be yeğenim. :D
Üstelik kamerası olacak, watsappı olacak, hafızası yüksek olacak!
Şimdiden merak etmeye başladım. :)
Hadi kolay gelsin, Allah rast getirsin diyelim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Valla iyiymiş, 100 liraya cep telefonu bulursan bize de haber ver be yeğenim. :D
Üstelik kamerası olacak, watsappı olacak, hafızası yüksek olacak!
Nokia C3 00 ve Nokia C5 03 olabilir. Bu iki telefonun kamerası var ve belki de Whatsapp yükleniyordur ancak hafızası yüksek değil. Yani hem RAM'i düşük hem de telefonun hafızası düşük. Ben hem Nokia C5 03'ü hem de Nokia C3 00'ı kullandım. Telefon hafızası yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık olarak 120MB civarıydı yani hafızası düşüktü.

Ama gerçekten de 100TL'ye böyle bir telefon bulmak zor. Acaba konu trool mü diye de düşünmüyor değilim :D.

Reaksiyon puanı
46
Nokia C3 00 ve Nokia C5 03 olabilir. Bu iki telefonun kamerası var ve belki de Whatsapp yükleniyordur ancak hafızası yüksek değil. Yani hem RAM'i düşük hem de telefonun hafızası düşük. Ben hem Nokia C5 03'ü hem de Nokia C3 00'ı kullandım. Telefon hafızası yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık olarak 120MB civarıydı yani hafızası düşüktü.

Ama gerçekten de 100TL'ye böyle bir telefon bulmak zor. Acaba konu trool mü diye de düşünmüyor değilim :D.
Hafiza kartı takılıyor klavyeli modellere

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hafiza kartı takılıyor klavyeli modellere
Hafıza kartı takıldığını biliyorum. Zaten ben hem dokunmatik ekranlı olan Nokia C5 03 hem de klavyeli olan Nokia C3 00'i kullandım.
Hafıza kartı destekleyebilir fakat onunda bir limiti vardır bence. Örneğin bazı telefonlarda 128GB hafıza kartı destekliyor diye söylenebilir.

4ristocrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tek tek cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Canlar. Not: Konu troll değildir sadece bulabilirseniz yada görürseniz söyleyin bende araştırıyorum. Nokiayada bakıcam hocam saol.

4ristocrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone 3GS alınmıştır. 100 tl ye. 2 gün sonra elime ulaşacaktır. Konu Kapatılabilir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
iphone 3GS alınmıştır. 100 tl ye. 2 gün sonra elime ulaşacaktır. Konu Kapatılabilir.

Yıllar evvel güncellemesi sona erdirilmiş, hafızası kamerası günümüz koşullarında çok zayıf olan ve konuşma özelliğinden başka pek yararlanacağını zannetmediğim bir cihaz. Yine de hayırlı olsun, güle güle kullan. :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yıllar sonra yine Nokia müsabakası.:D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Nokia symbian telefonu whatsapp'ı Hazirana kadar destek veriyor sonra kullanılamayacak hale getirecekler. Aklınızda bulunsun. Güle güle kullan bu arada.

4ristocrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yıllar evvel güncellemesi sona erdirilmiş, hafızası kamerası günümüz koşullarında çok zayıf olan ve konuşma özelliğinden başka pek yararlanacağını zannetmediğim bir cihaz. Yine de hayırlı olsun, güle güle kullan. :)
konuşma, mesajlaşma watsap falan gibi arada da foto çeksin yeterliydi zaten. tam bana uygun 8 gb hafızası var. İyi dileklerin içinde teşekkrürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Nokia symbian telefonu whatsapp'ı Hazirana kadar destek veriyor sonra kullanılamayacak hale getirecekler. Aklınızda bulunsun. Güle güle kullan bu arada.
Teşekkür ederim.
Whatsapp 2017 yılında yüklenmeyecek diye 2017 öncesinde uygulama uyarı verdi annem kullanıyordu... Whatsapp yükleyebildiniz mi?
daha elime ulaşmadı telefon elime ulaşınca deneyip yazarım.

Reaksiyon puanı
46
konuşma, mesajlaşma watsap falan gibi arada da foto çeksin yeterliydi zaten. tam bana uygun 8 gb hafızası var. İyi dileklerin içinde teşekkrürler.

Teşekkür ederim.

daha elime ulaşmadı telefon elime ulaşınca deneyip yazarım.

Tamamdır