4s Kullananlar Kulübü

İphone 4s kullanıyormusunuz

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
14
Biz O Masum İnsanlar,İphone 4s'ciler amiral gemilerine bakıp ağlayan kişiler üzülmeyin bu bir teselli ve taktik sayfası size sorum iphone 4s kullanıyormusunuz kullanıyorsanız
+yönleri ve -yönleri
en iyi uygulamaları

Teşekkürler...

Son düzenleyen moderatör:

Dread soldier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
iPhone 4s kullanmıyorum 1 ay önce bıraktım şuan 5s kullanıyorum

Dread soldier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ama çok güzel bir telefon çok sağlam ilk zamanlar 5s bana çok hafif geldi düşürmeye korkuyordum artısı çok eksisini sorarsan birkaç uygulamayı indiremiyordum ve özellik olarak ve ekran abilerine göre küçük:smiley::smiley:

Reaksiyon puanı
14
ama çok güzel bir telefon çok sağlam ilk zamanlar 5s bana çok hafif geldi düşürmeye korkuyordum artısı çok eksisini sorarsan birkaç uygulamayı indiremiyordum ve özellik olarak ve ekran abilerine göre küçük:smiley::smiley:
Teşekkürler bende 5s almayı düşünüyorum ileri zamanda touch id si ve ön kamerasıyla ilgili sıkıntı yaşayabileceğimi düşünüyorum 5s kullanan biri olarak ne dersiniz

Dread soldier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kesinlikle hiçbir sıkıntı olmaz touch ıd yi yani home tuşuna çok sert basarsan ya da hor kullanırsan bozulabilir
ön kamera da neden sıkıntı olsun ki sapasağlam eğer paran varsa 6s veya SE alabilirsin sağlam ve özellik açısından mükemmeller iphone 6 veya plus alma çok kullanışlı değil