4K Yayın Veren İpTV'ler | [Öneri]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Merhabalar arkadaşlar,
Öncelikle konuya giriş yapmadan söylemeliyim ki 4K yayın vermesi lazım!

Arkadaşlar, maç yayınlarını donmadan , kaliteli , donmadan yayın veren ve 4K olarak veren bir firma veyahut site adresi önerir misiniz ?

Şimdiden teşekkürler.

Yaa doğrusunu söylemek gerekirse tüm yayınları 4K veren bi yer yok açık ve net. Ama yayınların içerisinde 4K yayın olsun diyorsanız ben 3 yıldır kendi kullandığım ve de kalite açısından tavsiye edeceğim tek yeri öneririm.

MGOLD

Ben sadece müşterileriyim bunu belirteyim tamamen kendi objektif fikrim. Şimdi buraya reklamcılar doluşur. Lütfen onlara itibar etmeyin.

Merhabalar arkadaşlar,
Öncelikle konuya giriş yapmadan söylemeliyim ki 4K yayın vermesi lazım!

Arkadaşlar, maç yayınlarını donmadan , kaliteli , donmadan yayın veren ve 4K olarak veren bir firma veyahut site adresi önerir misiniz ?

Şimdiden teşekkürler.
sağda solda reklamı yapılanların bu mgold guek muek ne varsa hepsini kullandım. test ettim. hepsi rezil dolandırıcı.
2 yıldır şu arkadaşlardan kullanıyorum. tek geçerim. gerisi yalan dolan.
Share on WhatsApp

sağda solda reklamı yapılanların bu mgold guek muek ne varsa hepsini kullandım. test ettim. hepsi rezil dolandırıcı.
2 yıldır şu arkadaşlardan kullanıyorum. tek geçerim. gerisi yalan dolan.
Share on WhatsApp
hadi ordan reklamcı seni. kaç tane mesajı olan bir üye tavsiye etmiş yukarda senin gibi 1 mesajı olan reklamcı dolandırıcı değil. gueki bilmemde mgold süper en iyi iptv. Reklam yapacaksan başkalarını karalama sahtekarlık yapma.

rahatça yayın izlemek istiyorsanız bu arkadaşla konuşun derim.5 üye daha götürdüm 6 ay ek üyelik aldım.allah razı olsun..İptv Fullhd facebook adresi bu.umarım yardımım dokunur

4k ip yok en azından Türkiye için. 4k uyduda var doğal olarak. Bizim ip cileri denedim genelini. Aynı adresten veriyorlar yayını hep.

yayının nerden geldiğini bilmiyorum ama sorunsuz yayın izliyorum,istediğim zaman ulaşıyorum.en büyük avantajım bu.karşımda muhattabım olduğunu biliyorum.4 k gelir,internet hızı adil kota kalkınca onunda sırası gelecek gibi :)

Hakikaten güvenilir bir adres arıyorum bende o kadar çok site var ki neye guvenecegimizi şaşırdık, varmı hali hazırda kullanan memnun olan?

Şahsen deneyimlediğim hdiptvcccam ı tavsiye etmiyorum paneli yok şifre değiştirme link değiştirmede anında teknik destekte sorun yaşanabiliyor maçın 20. dakikasına kadar sorun yaşıyorsunuz dahasında 84 ila 87 dk arası yine sorun yaşıyorsunuz bunu nerdeyse her maç yazıp analiz ettim adamlara belirttim ancak bana bizden kaynaklanmıyor diyor oysaki gece tekrarları sıkıntısız izliyorum sadece maç saatinde sorun yaşıyorum serverları aşırı yüklemeden kasıyor

root61

Profesör
mgold bazi kanallar turkiptv serverda alınma. Kullaniyorum maçlarda sorun yok. 10mbit adsl ile bazen dizi kanalları 3. denemesinde açıyor.

kesper

Üyecik
Merhaba baktım konusu acılmıs ben de basıma gelen olayı yazayım dedim , hatta whats up konusmalarını aynen kopyalayıp yapıstırcam buraya ... “kalite tv” adlı ip tv den aldım arkadas tavsiyesi ile hatta bircok kişiye de aldırdım şirkette nerdeyse herkes aldı , film izlerken bir anda basa dönme olayı yasadım , bazı filmlerde de ses geliyor görüntü yok! Durumu “KALİTE TV “ ile paylastım , hemen cevap verdi sagolsun “biz de sorun yok sen kendi ayarlarını kontrol et! “ yaw olabilir gercekten sorun ben de olabilir ama usluba bak ! İnsan olan su ayarlara bi bakın der , ya da ben bi kontrol edeyim size dönüş yapayım falan der !ben de son derece kibar bir sekilde “yenileme zampanı gelince biz de bunlara dikkat ederiz”dedim ki , kimse hizmet alamadıgı kişiye para varmek istemez , sonra gelen cevapları aşağıda paylasıyorum yorumu size bırakıyorum;
-kardes böyle yaparsan kendi bacagına sıkarsın, sana söyledim biz de sorun yok tehdit etmene gerek yok , rahatsıza bağlama pazar pazar,sorun yok diyorsak yoktur
-sen de ayrıl beraber geldiğin admalarda gelmesin memnun değilseniz
-hesabını kapattım, rahatsız mısın nesin aq
Aynen bunları yazdı.. ve hesabımı kapattı , para iadesi falan yok elbette ... beni whats up dan da engellemiş,, sitesine girsen “mutlu müsteri” yazıyor her yer ...karar sizin

Reklam amacım değil 4K yayın İnternet üzerinden kimse kolay kolay vermez ama instgram adresinden @iptvimm diye bir yerden aldım 3 aydır kullanıyorum gerçekten memnunum en ufak bir sorunda yazdığımda hemen dönüş yapıyorlar biraz fiyatları ortalama çok ucuz değil ama kaliteli YAYINLARI var

stat counter