40tl ye kulaklık önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

blowin89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok fazla kulaklık bozan biri olarak en fazla 40 tlye kulak içi izolesi iyi silikonlu kulaklık almak istiyorum. fakkat 40 tlye kadar birçok kulaklık var hangisi daha iyidir bilemedim, karar veremedim. fikirlerinizi alayım :)
rock zircon nano ve creative ep630 kafama biraz yattı açıkçası ama emin değilim

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bütçeniz bir kulaklık için biraz düşük gibi. Aliexpress'de son derece f/p kulaklıklar var. 20TL ye Razer Bass'larını veren kulaklık var :D Oraya bir bakmanı öneririm.

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Eğer beni dinlerseniz ;
Piranha
Model : 2202
BT Head Set

1 Haftaya yakın kullanıyorum hem Bluetooth hem AUX özelliği bulunuyor, İster cihazlarını BT ile eşle, istersen içerisinden çıkan AUX kablosu ile eşle, çok kaliteli bass sistemi bulunmakta BT sayesinde bile çok güçlü bassları var, tecrübe ile şarjını sonuna kadar kullandım, aralıksız müzik dinledim ve tam tamına 3 saat gitti, şarj ı bittiğinde ise sıradan bir telefon şarj aleti ile (Type-C) ile şarj a koydum yaklaşık 15-20 dakika da tam anlamı ile şarj oldu, ürünü 35 - 40 TL arasında rahatlıkla bulabilirsiniz, Siyah, Beyaz ve bir kaç renk seçeneklerine sahip, Ürün şu an sadece bir kampanyadan dolayı "ŞOK" Marketler de bulunmakta ürünü buradan inceleyebilirsiniz, 2202 modelini biraz zor bulabilirsiniz ama elbet bulursunuz bence bu fiyat a alınacak bir ürün, mikrofonu ile görüşme yaptım, kendi sesimi dinledim muazzam, tek kelime ile harika AUX girişinden kullandığınız zaman her hangi bir güç harcaması yapmıyor gücünü AUX dan çekiyor çeyrek metre kablo çıkıyor içinden uçkları altın renginde kırılmaya dayanıklı bir bakmanızı hatta araştırıp bulmanızı öneririm :) ,,

YUKARI DA BELİRTMİŞTİM ÜRÜN BİR YERDE YOK DİYE, ŞANSINIZA TEKRAR STOKLAR DA ALTTAN SATIN ALABİLİRSİNİZ :)

Ürünün web sitesi : 2202 BT Kablosuz Kulaklık - Mikrofonlu Multimedya Kulaklık - Teknolojiyi Seviyorum
Satın Alma (Hepsi Burada) : Piranha 2202 BT Kablosuz Bluetooth Kulaklık Fiyatı
Satın Alma (Gitti Gidiyor) : Piranha 2202bt Bluetooth Kulaklik.kablosuz Mikrofonlu GittiGidiyor'da 294385019
Satın Alma (N11) : Piranha 2202 Bt Kablosuz Bluetooth Kulaklık - n11.com
ÜRÜN ŞU AN PİRANHA STORE'DA BİTMİŞ DURUM DA