400 TL Kulaklık ve mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Selam arkadaşlar toplam 400 TL bütçe ile oyun odaklı kulaklık ve mouse arıyorum. Önerilerinizi beklerim.

Şu mouse ve kulaklık sizce nasıl?

1-Kulaklık

2-Mouse

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
İkisi de doğru tercih olur. Fare olarak ayrıca SS Rival serisine bakabilirsin.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
İkisi de doğru tercih olur. Fare olarak ayrıca SS Rival serisine bakabilirsin.

Teşekkürler ama bu farenin hiç incelemesini göremedim riske atmayıp rival 110 mu alsam diye düşünüyorum ama görüntüsüde çok hoşuma gitti.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Teşekkürler ama bu farenin hiç incelemesini göremedim riske atmayıp rival 110 mu alsam diye düşünüyorum ama görüntüsüde çok hoşuma gitti.
Tt bu sorun çıkacağını sanmam. Ayrıca bakmak istersen Pixart sensörlü Rampage Shine var. Eline oturduğu sürece çok güzel bir kullanımı var şahsen. Benim elime oturmadığı için değiştirdim ben. Tuş hissiyatı ve yazılımı gayet iyi. Yine de riske atmam diyorsan Ss ya da TT alabilirsin.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Tt bu sorun çıkacağını sanmam. Ayrıca bakmak istersen Pixart sensörlü Rampage Shine var. Eline oturduğu sürece çok güzel bir kullanımı var şahsen. Benim elime oturmadığı için değiştirdim ben. Tuş hissiyatı ve yazılımı gayet iyi. Yine de riske atmam diyorsan Ss ya da TT alabilirsin.

Son bir sorum olacaktı, gearbest sitesi güvenilir mi? Çünkü şöyle bir fiyata Razer DeathAdder buldum.