4 Yıllık Müzik Hayatımda Geldiğim Nokta

Bu konuyu okuyanlar

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Öncelikle buraya yazıp yazmamak konusunda epeyce düşündüm ve içimi dökmeye karar verdim. 4 yıldan biraz daha uzun bir süredir Melodi çizip aranje ederek müzik çalışmaları yapıyorum. Hiçbir şekilde stüdyo ortamım olmamasına rağmen yapmaya çalıştıklarımla profesyonellere yakın müzikler yaptım ama destek görmemem yüzünden yeteneğim kimse tarafından keşfedilemedi. Müziklerimin kimisini Audiojungle da satışa çıkardım kimisini gelişi güzel paylaştım, Soundcloud hesabı açıp müziklerimin bir kısmını bu hesaba yükledim. Amerikan tarzı film müzikleri ve avrupai melodiler oluşturmuş olduğumdan olsa gerek ki Türkiye de hiç ilgi görmedim. Müziklerimi dinlemek isterseniz işte link Hanifi Polat

Reaksiyon puanı
5,171
Destek bulamaman gerçekten üzücü. Açıkcası bunları tek başına nasıl yaptığını hala anlayamadım.

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Belki 200 den fazla yarım kalan projem var, destek bulamayınca iştahımı ve azmimi de kaybediyorum. hepsini tek başıma yaptım ve kimse yanımda olmadı yapayalnız kaldım. Müziğimi dinlettiğim kişiler bırak bu boş işleri diyebilecek kadar geri kafalı olunca malesef böyle oldu.

Hatta Youtube a film müziği adıyla müzik yapıp koyarsam daha çok dikkat çekerim diye düşünüp sadece bir film ismini yazıp koydum (Soundcloud hesabında var o müzik) Paramount Pıctures tarafından filmimizin ismini kullanmışsınız diye uyarı geldi. Destek beklerken isim hakkımızı kullanıyorsunuz diye uyarı alınca bende kızdım ve bir daha orada bir şey yayınlamadım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171
Belki 200 den fazla yarım kalan projem var, destek bulamayınca iştahımı ve azmimi de kaybediyorum. hepsini tek başıma yaptım ve kimse yanımda olmadı yapayalnız kaldım. Müziğimi dinlettiğim kişiler bırak bu boş işleri diyebilecek kadar geri kafalı olunca malesef böyle oldu.

Hatta Youtube a film müziği adıyla müzik yapıp koyarsam daha çok dikkat çekerim diye düşünüp sadece bir film ismini yazıp koydum (Soundcloud hesabında var o müzik) Paramount Pıctures tarafından filmimizin ismini kullanmışsınız diye uyarı geldi. Destek beklerken isim hakkımızı kullanıyorsunuz diye uyarı alınca bende kızdım ve bir daha orada bir şey yayınlamadım.

Bu konuyu donanım haberde daha acıklı bir senaryo ile anlatarak konu açarsan daha çok insana ulaşabilirsin diye düşünüyorum. Özellikle bu ülkede sanata vs değer vermiyorlar kelimlelerini vurguladın mı iş tamamdır.

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sanatla uğraşan bir insanın kendini acıklı senaryolarla tanıtması yada dilenci gibi el açması açıkçası yapabileceğim bir şey değil zoruma gidiyordu insanlara ulaşamamak bende dile getirdim ama acındırarak yapabileceğim bir şeyin bana kazandıracağı birşey bulamıyorum