4 telefondan hangisini önerirsiniz?

En İyi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar Bu Hafta İçinde Yeni Telefon Alıcam Aklımdaki Telefonlar ;
Huawei Mate 10 Lite
Sony Xperia Xa1Ultra
Sizin Önerebileceğiniz Telefon Var Mıdır ? Bütçem 2000 - 2200

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi 6

Atacan Begnazarov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba! Eğer ithalatçı garantiyi dert etmiyorsanız ve internetten alırım diyorsanız o fiyat aralığındaki en iyi seçenek HTC U11 64GB. Şuan 2160 tl civarında satılıyor. Kamerası, sesi (en iyi ses performansı olan telefon), arayüz stabilitesi olarak Mi6'dan çok çok daha iyi bir telefon.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Xiaomi mi 6'yı İnternetten Almayı Güvensiz Buluyorum Yoksa Aklımda Var O Telefon
Telefonu al internetten. Kutuyu açarken video al. Hiç bir mağdurluğun olmaz. Üzerine 300 lira falan kardasın :D

SlowMotion 3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendim şuan Samsung Galaxy A7 kullanıyorum ve bataryası,kamerası ve hafızası önde olmak üzere bütün özellliklerini beğendim. Sanada tavsiye ederim.:):)

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
O fiyata zte axon 7 gibi bir cihaz alabiliyorken bu üçü çöp cihazlar.Sana önerim çok az daha çıkıp sony xz1 alman.Eğer ithaltçı açıksan kipa veya migrostan mi6 da alabilirsin

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
O fiyata zte axon 7 gibi bir cihaz alabiliyorken bu üçü çöp cihazlar.Sana önerim çok az daha çıkıp sony xz1 alman.Eğer ithaltçı açıksan kipa veya migrostan mi6 da alabilirsin
Arkadaşın söylediklerine katılıyorum + axon 7 kullanıcısiyım medimarkt guvencesiyle temiz 2000tlye al tr garantili fiyat performans cihazida degil kamera ses ekran tasarim performans her konuda iyi merak ettigin varsa tecrubelerimi aktara bilirim +64 gb direkmen

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Arkadaşın söylediklerine katılıyorum + axon 7 kullanıcısiyım medimarkt guvencesiyle temiz 2000tlye al tr garantili fiyat performans cihazida degil kamera ses ekran tasarim performans her konuda iyi merak ettigin varsa tecrubelerimi aktara bilirim +64 gb direkmen
Zte ne be çin markası :) onu alacağıma aynı fiyata iphone 6 var

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Zte ne be çin markası :) onu alacağıma aynı fiyata iphone 6 var
Hahaha 2000 tlye iphone 5s 64 gb varya kazığa bak :D bugun iphone 6 kullanan arkadas 8 plus almis 0 cihaz benim axon 7 twitter instayı daha hizli açıyo delirdi :D ekrani kotu bende 2k ekran var ikiside 5 5inc ama i8plusta kocaman cerceve var hani tamam hızlı benim cihaz ama iphone 8 plus kamerasi iyidir dedim dusuk isikta oda gren yapiyo iyi isikta zaten her telefon belli bi kalitede cekiyo artik on kamera desen açısı çok dar axon 7 88 derece filan cekiyo zaten seste yarışamıyo bile :D bide 5000 tl cihaz ya + iphone 9 çıkınca yavaslatilicak :D

TripAtmisor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi6 yerine bence note serisini seviyosan Galaxy Note Fe'ye bi göz at derim fiyatı 2270 tl

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Şuan Önerebileceğin Telefon Xte axon7 Midir ? Türk Telekoma Gittiğimde İse Sony Xperia Xa1 Önerdiler Ve S8 ile Kafa Kafaya Gidiyor Dediler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S8 daha iyi Xa1 den

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuan Önerebileceğin Telefon Xte axon7 Midir ? Türk Telekoma Gittiğimde İse Sony Xperia Xa1 Önerdiler Ve S8 ile Kafa Kafaya Gidiyor Dediler
Sony amiral gemisi XZ Premium ile karşılaştırılıyor S8
Sence orta segment Sony, S8 ile kiyaslanabilir mi?

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sony amiral gemisi XZ Premium ile karşılaştırılıyor S8
Sence orta segment Sony, S8 ile kiyaslanabilir mi?
Bende İnanmadım Ama İşlemcisi Kamerası Filan Özellikleri İyiydi Aama Hala Karar Veremedim Önerebilceğin Telefon Varmıdır Arkadaş Az Önce Xte axon7 yi önerdi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende İnanmadım Ama İşlemcisi Kamerası Filan Özellikleri İyiydi Aama Hala Karar Veremedim Önerebilceğin Telefon Varmıdır Arkadaş Az Önce Xte axon7 yi önerdi
Üstte söylenildiği gibi Mİ6 kipa ve migrosta var oradan alabilirsin.
Alırken kutuyu kasiyerin yanında aç ne olur ne olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kipanın telefon standları oluyor oradan inceleyebilirsin.

Son düzenleyen moderatör:

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

AlışVeriş Merkezine Gittiğimde Bakıcam İnşallah Vardır Garanti Sorunu Olur Mu Acaba ?

Garanti Kapsamına Girer Mi

Son düzenleme: