4 sene sonra telefon alıyorum Ne Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
İlk 30 dakikada 5 derece sonraki her saat aralığında 1-2 derece olarak değişiyor galiba

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Herkese fikri için teşekkür ediyorum öncelikle. V30 hakkında merak ettiğim bi kaç şey var;
Dış sesi yani hoparlör gücü ve kalitesi nasıl?
Oyunlarda haddinden fazla ısınıyormu ve oyun performansı nasıl?
Sd 835 serin bir işlemci
Ve v30 da 1w lık hoparlör var

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Yahu şu acayip ekran kasa oranlarından anladığınız ne?Kullanımı zorlaştırmaktan başka bir işlevini görmedim ben.Yok oyun oynarken avuçiçi ekrana değer,yok ekranın en üstüne ulaşamazsın birsürü sorun çıkarıyor.HTC U12,Pixel 2 XL ve XZ3'teki yeterli bence.
En üste rahat ulaşabilmemiz için saten ekran gövde oranı önemli 6inç sıfır ekran gönderdi olan bir ekran mı daha ki olay erişilir yoksa allta üste kapkalın çerçevesi olan bir telefon damı kolay erişilir demek ki inçe bir telefon kullanmamışın ki bilmiyorsun ve sallamassyon dalmışın konuya

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
En üste rahat ulaşabilmemiz için saten ekran gövde oranı önemli 6inç sıfır ekran gönderdi olan bir ekran mı daha ki olay erişilir yoksa allta üste kapkalın çerçevesi olan bir telefon damı kolay erişilir demek ki inçe bir telefon kullanmamışın ki bilmiyorsun ve sallamassyon dalmışın konuya
Al Note 9'u eline ve en üste elini kaydırmadan ulaşmaya çalış,sonra yaz.Eğer 20 cmlik mutant parmakların yoksa elini oynaymadan ya da ikinci ele geçmeden en üste dokunmak imkansız.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Al Note 9'u eline ve en üste elini kaydırmadan ulaşmaya çalış,sonra yaz.Eğer 20 cmlik mutant parmakların yoksa elini oynaymadan ya da ikinci ele geçmeden en üste dokunmak imkansız.
Note 9 6.4 inch dev gibi cihaz çerçeveleri olsa tabak niyetine kullanırdın onu.
Mesela çerçevesiz ve compact S9,iPhone X gibi cihazlar var bunların kullanımı gayet kolay ve sıkıntı yok.
S9;XZ1 ya da Nokia 8 ile aynı hatta daha ufak bir cihaz.Çok daha kullanışlı olduğu ve çok daha güzel göründüğü kesin.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Note 9 6.4 inch dev gibi cihaz çerçeveleri olsa tabak niyetine kullanırdın onu.
Mesela çerçevesiz ve compact S9,iPhone X gibi cihazlar var bunların kullanımı gayet kolay ve sıkıntı yok.
S9;XZ1 ya da Nokia 8 ile aynı hatta daha ufak bir cihaz.Çok daha kullanışlı olduğu ve çok daha güzel göründüğü kesin.
6.2 inçlik bir cihaz her halükarda büyük.Ekran kasa oranı olarak %75ten boyut olarak 5.7 inçten fazlası bana gereksiz geliyor