3G ve gps Desteği olan Tablet pc

Bu konuyu okuyanlar

bilisimwap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
‎3G ve gps Desteği olan fiyatı uygun tablet pc arıyorum hangi modeli önerirsiniz?

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kafanda belli bir fiyat var mı? 3g olan tabletler biraz pahalıya satılıyor çünkü.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çift çekirdekli android 3.0 honeycomb işletim sistemine sahip lg optimus pad'i önerebilirim. çift kamera desteği ile 3d çekim yapabilme özelliğine ve hdmı çıkışı ile tv'ye bağlanıp çekimlerini yine 3d izleyebilme olanağına sahip. kolay taşınabilir güzel bir tasarımı var... bütçe belirtmemişsin ancak diğer markalarla karşılaştırdığında makul bir fiyata sahip tavsiye ederim

bilisimwap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy tab 1000 satın aldım 3G ve GPS desteği var 900 TL geldi fiyatı android market sorunu yaşadım ilk başlarda fakat çözdüm olayı uygulamada yükleyebildim bluetooth kulaklık ile telefon olarakta kullanabiliyorum gayet güzel memnunum tavsiye ederim teşekkürler öneride bulunan herkese

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hayırlı olsun arkadaşım. benim pek hoşuma gitmiyor şahsen bu tablet. multi tasking özelliği zayıf geldi bana. arka planda iki tane uygulama açık bırakıldığında tablet'in hızı aşırı derecede düşüyor. ayrıca android 3.0 honeycomb desteğinden aciz olması sonderece can sıkıcı.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
galaxy tab 1000 satın aldım 3G ve GPS desteği var 900 TL geldi fiyatı android market sorunu yaşadım ilk başlarda fakat çözdüm olayı uygulamada yükleyebildim bluetooth kulaklık ile telefon olarakta kullanabiliyorum
gayet güzel memnunum tavsiye ederim teşekkürler öneride bulunan herkese

güle güle kullan madem :) ben şu 3d olayına takık olduğum için optimus pad alacağım sanırım...