3D İle ilgili bir sorum olacak.

Bu konuyu okuyanlar

emrekser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende Hp'nin 2311gt led monitörü var 3 boyut özelliği var ama 3 boyutlu bir film açtığımda hiç bir şey anlayamıyorum yanında verilen gözlüğü takıyorum ama normal film izlermiş gibi hiç bir fark yok acaba bir ayarımı var yardımcı olurmusunuz ?

emrekser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şöyle söyliyim youtubeden 3 boyutlu bazı videoları izliyorum hiç bir fark yok Bluray noluyo acaba ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peki şöyle bi soru sorayım Bu 3D özelliğini kullanmak için ne gibi bir video izlemeliyim ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
şöyle söyliyim youtubeden 3 boyutlu bazı videoları izliyorum hiç bir fark yok Bluray noluyo acaba ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peki şöyle bi soru sorayım Bu 3D özelliğini kullanmak için ne gibi bir video izlemeliyim ?
3D film veya 3D Bluray izlemelisin. Her 3D yazan 3D değildir piyasada genellikle torent sitelerinde 3D olarak geçen filmlerin bazıları sonrada 3D ye convert edilmiştir senin izlediğin muhtemelen convertli olandan, convertliler yani Türkçesiyle söylemek gerekirse normal bir filmi veya görüntüyü sonradan programlar vasıtasıyla 3D olarak yapılmasına diyorum, bunlar gerçek 3D değildir.

Ayrıca senin monitörün pasif 3D kullanmakta, daha detaylı 3D için aktif 3D teknolojisi kullanan cihazları tavsiye ederim.

emrekser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hım çok teşekkür derim peki 3D bir film internetten bulmak mümkün mü ?
Mesela sinemadaki gibi bir 3D hazzı alamaz mıyım bu monitörden ve pasif diyorsunuz ya bu ne oluyor ?

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Hım çok teşekkür derim peki 3D bir film internetten bulmak mümkün mü ?
Mesela sinemadaki gibi bir 3D hazzı alamaz mıyım bu monitörden ve pasif diyorsunuz ya bu ne oluyor ?
en düşük bluray film 20-30 gb zamunda'da bir yığın bluray var tavsiye ederim her dil var içinde

ardabrke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube da LG, samsung gibi tv firmalarının 3D özelliğini test etmek amacıyla full 3D güzel videoları var. Onlarla test edebilirsiniz. Bu arada hiçte öyle 20-30gb değil. En az 10gb diyelim ona.

Son mesajlar