390 Tl Bürçe ile kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hepinize merhaba benim 390 tl bütçem var kulaklık lazım oyuncu oolcak.
VATAN MEDİMARKTDAN ZORUNLU

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Vatan'da SNRW-1 al okadar paraya gerek yok.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
yokki bamabda internetten almama izin vermıor diyorki onu da mı internetten alacgın bi git

---- Mesajlar birleştirildi ----

Degilim g231 yada g430 nasıldır
Ne interneti ya Vatan'da var :D

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
yokki bamabda internetten almama izin vermıor diyorki onu da mı internetten alacgın bi git
Degilim g231 yada g430 nasıldır
Şu mantığı anlamış değilim mağaza fiyatlarına rağmen hala mağazadan almaya devam eden ciddi bir kitle var. Logitech'in hiçbir kulaklığını beğenmiyorum tavsiyede etmiyorum. Kadıköy'e yakınsanız GameEkstra yada İtopya'ya gidin oradan alın.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şu mantığı anlamış değilim mağaza fiyatlarına rağmen hala mağazadan almaya devam eden ciddi bir kitle var. Logitech'in hiçbir kulaklığını beğenmiyorum tavsiyede etmiyorum. Kadıköy'e yakınsanız GameEkstra yada İtopya'ya gidin oradan alın.
İtopyada olur.

Ne interneti ya Vatan'da var :D
Yokyok atın link

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Vatan'da indirim olduğu sürece alıyorum ben. Mesela şu anki anakartım baya bi indirime girmişti direk çektim.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Vatan'da indirim olduğu sürece alıyorum ben. Mesela şu anki anakartım baya bi indirime girmişti direk çektim.
tamam varsa link atın web sitesinden baktım stoga geelince haber ver var vaaaar

Hocam aslında beım amacım böyle şarkılarda https://www.youtube.com/watch?v=K8eRXvLL7Wo&index=16&list=RDXER8Zg0ExKU beyaz şey yukarı geldımı bumm diye ses cıkması heralde o bass oluyor ben onu çok bumm olsun . :)

ADMIN aslında beım amacım böyle şarkılarda https://www.youtube.com/watch?v=K8eRXvLL7Wo&index=16&list=RDXER8Zg0ExKU beyaz şey yukarı geldımı bumm diye ses cıkması heralde o bass oluyor ben onu çok bumm olsun . :)

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
tamam varsa link atın web sitesinden baktım stoga geelince haber ver var vaaaar

Hocam aslında beım amacım böyle şarkılarda beyaz şey yukarı geldımı bumm diye ses cıkması heralde o bass oluyor ben onu çok bumm olsun . :)

ADMIN aslında beım amacım böyle şarkılarda beyaz şey yukarı geldımı bumm diye ses cıkması heralde o bass oluyor ben onu çok bumm olsun . :)
Tamam SNRW-1 işte.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Son düzenleme:

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Ya peki aslında bana 7.1 çok lazım degil ben csgo oynamadım için sen bana oyuncu olmadan da kulak önerebilrisin mikrofosonsuzdu olabblir aslında sadece BASS ı iyi olsun hemde efsane .
Bass artı titreşim motoru var diyorum snrw1de ama öyle bassı çok çok efsane kulaklık varmıdır bilmiyorum. Denemeden bilemessin. Deneyene danışırsın.
@mttzn

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende topu @Görkem Say atıyorum çünkü elinde istediğin özelliklere uyan bir kulaklık var. https://forum.shiftdelete.net/threa...tu-kulakligimi-satiyorum.552386/#post-4533845

Bende hali hazırda Philips SHP8000/10 diye bir model kullanıyorum bir kaç rahatsız olduğum nokta dışında ses kalitesinden çok memnunum ama extra bass var desem yalan olur.
İkinci el istemiyorum hocam.

Bass artı titreşim motoru var diyorum snrw1de ama öyle bassı çok çok efsane kulaklık varmıdır bilmiyorum. Denemeden bilemessin. Deneyene danışırsın.
@mttzn
Peki Bass noktalarında sesler iyi çıkıyormu.

Son düzenleyen moderatör:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
HMM İKİNCİ EL ALMIYORUM

Hmm peki bammm bumm diye sesler çooooooook çıkıyormu.
Dediğim gibi bassı kötü değil. Titreşim özelliği seni tatmin eder diye umuyorum.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
HMM İKİNCİ EL ALMIYORUM
Hmm peki bammm bumm diye sesler çooooooook çıkıyormu.
Benden bu kadar. Seviyesiz bir konuşma üslubuna sahip kişilere tavsiye vermemin bir sınırı var. Yetkili arkadaşlara duyurulur...

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Benden bu kadar. Seviyesiz bir konuşma üslubuna sahip kişilere tavsiye vermemin bir sınırı var. Yetkili arkadaşlara duyurulur...
şahsen büyük yazmayı sevdigim için bide ben tam TÜRK değilim.

Dediğim gibi bassı kötü değil. Titreşim özelliği seni tatmin eder diye umuyorum.
Tamama onu alıyım peki kafama sıgar demi.Ben 14 yaşındayım

Son düzenleme: