360 Security Bilgisayarı Bozdu

Bu konuyu okuyanlar

Akali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba. 3 gündür League of Legends açılmadığı için bir çok yolu denedim. Son denediğim yol ise, bir Game Booster programı indirmekti. 360 Security'i indirdim, indirmez olaydım :D Bilgisayardaki her şeyi bozdu. Regedit, Msconfig hiç bir şey açılmıyor. Çoğu şey açılmıyor, açılanlar ise ''Bu dosyayı açmak için aşağıdan program seçin'' olarak bi kutucuk gösteriyor bana. Regedit msconfig bu kutucuğu gösteriyor mesela yani dediğim gibi. LoL hakkındaki sorunumu nasıl çözeceğimi buldum bulmasına bu program sayesinde, ancak ben bu programın bilgisayarıma verdiği zararları yoketmek istiyorum zaten hiç bir şey yapamıyorum yoketmeden :D Programı devre dışı bıraktım onda sorun yokta yani diğer sorunları nasıl çözeceğim lütfen biri yardım etsin PC gitti resmen :/

---- Mesajlar birleştirildi ----

Program ekle veya kaldır bile açılmıyor yardım edin

Son düzenleme:

Akali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
EDİT : Sorunu çözdüm. Konunun başına "Çözüldü" yazılmasına gerek yok, çünkü ben çözmedim kendi kendine ben hiç bir şey yapmadan çözüldü. Doğal olarak konunun çözümü için giren bir arkadaş çözümünü burada bulamayacaktır çünkü kendi kendine çözüldü sorun :)