350 TL 400 arası Monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
takılma gibi şeyler oluyormuş galiba bazı monitörlerde tam bilgim yok yıllardır CRT kullandığım için ;)

kasam güzeldir hd filan yani ona uygun bir monitör tavsiyelerinizi bekliyorum.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Harici ses sistemi kullanıyor musun? Kullanıyorsan dvi-d çıkışlı bir monitör bakmanı öneririm fiyat olarak çok avantajlı olur senin için

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Harici ses sistemi kullanıyor musun? Kullanıyorsan dvi-d çıkışlı bir monitör bakmanı öneririm fiyat olarak çok avantajlı olur senin için
hoparlör var harici ses sisteminden kastın buysa, dvi-d çıkışlı tam olarak ne demek oluyor ?? avatajı nedir.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Evet onu kastettim. Dvi-d, hdmi ile aynı kalitede görüntü aktarır hdmi dan farkı sesi aktarmaması bu yüzden hdmi çıkışı olmayan bir monitör hdmi bulunan mönitöre göre daha makul fiyattadır. Eğer monitörde hoparlör kullanmayacaksan dvi-d seçmek en iyisi.

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet onu kastettim. Dvi-d, hdmi ile aynı kalitede görüntü aktarır hdmi dan farkı sesi aktarmaması bu yüzden hdmi çıkışı olmayan bir monitör hdmi bulunan mönitöre göre daha makul fiyattadır. Eğer monitörde hoparlör kullanmayacaksan dvi-d seçmek en iyisi.
anladım hocam alırken hatırlarım çok saol.

Gangters46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bnce lg al ben lg kullanicisiyim m2252d bunu al lg iyidir

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
21.5 S22B350H Geniş Ekran samsung Led Monitor....arkadışım bende de var 10 kere anca kullandım kutusu garantisi herşeyi var düşünürsen pm at