3200-3800 TL arası alınabilecek en iyi telefon?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sucrofe

Profesör
ZenFone 5z gibi duruyor, ön sipariş fiyatı 3300 TL.

Enes dursun

Asistan
Mi 8 global rom ağustosta çıkacak onu al derim bütçen yeterse mi 8 explorer edition al :)

naruto13

Asistan
Moderatör olsaydım basmıştım sana yasağı dua et değilim insanları bilerek yanlış yönlendirmekten basardım yasağı
Haha :))

---- Mesajlar birleştirildi ----

Moderatör olsaydım basmıştım sana yasağı dua et değilim insanları bilerek yanlış yönlendirmekten basardım yasağı
Kardeş sen çok yanlış anlamışın da sen neyse. :)

İphonea sinirini benden çıkarma bence :)

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör

İphonea sinirini benden çıkarma bence :)
Benim iphonla bi sorunum yok senin gibi bilgisiz ve saygısız insanlarla sorunum var iphone al diyosun bende sana o fiyatta ne alacak diyorum sen saygısızca bana sanane diyosun hem bilgisiz hem saygısızsın

tb2dlh

Doçent
ı phone7 mi :)) adamın başını yakma . nesi güze yavaş hemde sarjı kötü berbat bir telefon .
Evet İphone 7 nesi var da başını yakacak? Yavaş mı? Şarjı mı dayanmıyor? Acaba sen bizim bildiğimiz İphone 7'den mi bahsediyorsun? Eğer bildiğimizden bahsediyorsan kimde var böyle bir sıkıntı? Ben kullandım İphone 7 şuan 7Plus kullanıyorum ikisinde de bir sıkıntı göremedim.

Leand

Profesör
Evet İphone 7 nesi var da başını yakacak? Yavaş mı? Şarjı mı dayanmıyor? Acaba sen bizim bildiğimiz İphone 7'den mi bahsediyorsun? Eğer bildiğimizden bahsediyorsan kimde var böyle bir sıkıntı? Ben kullandım İphone 7 şuan 7Plus kullanıyorum ikisinde de bir sıkıntı göremedim.
Çöp bir cihaz 7 dostum 1 senede bataryası çöp oluyor ve o paraya o donanım etmez zaten türkiye ile global satışı arasında dağlar kadar fiyat farkı olan bir markanın ürünü 2019 yılında stabil deyip böyle bir şey almak kesinlikle mantıklı değil.

stat counter