Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
1540725678525.png

Steam'den yine kullanıcılarını sevindirecek bir haber var. O oyun ücretsiz oldu.

Kısa zamanda birçok oyunu indirime sokan ve birçok oyunu ücretsiz hale getiren Steam yine iş başında. Geçtiğimiz güne kadar 32 TL fiyat etiketi ile Steam'de satılan Murderous Pursuitsartık tamamen ücretsiz.

Oldukça eğlenceli bir simulasyon oyunu olan Murderous Pursuits aynı zamanda çok oyunculu. Gizliliğin esas olduğu oyun henüz 2018 yılında yani bu yıl yayınlandı. Oyunda bir av peşinde koşarken arkanızda sizi yakalamaya çalışan başka bir avcıya dikkat yem olmamanız; Arkadanızdaki avcı sizi yakalamadan önce avınızı yakalamanız gerekiyor. Bu sürede en yüksek puana ulaşan oyuncu birinciliği elde ediyor.

murderous-1.jpg

Eğlenceli bir mekaniğe sahip olan oyun Steam'de ücretsiz oldu. Arkadaşlarınız ile vakit geçirmek için güzel bir oyun arıyorsanız Murderous Pursuits'i kaçırmayın. Buradaki linke tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra indirip doyasıya keyfini çıkarabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Kaynak: Pchocası

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bende tam oyun arıyordum indirip bakalım nasılmış.

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
5.11.2018'de kontrol ettim, artık ücretsiz değil.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Oynadım. Güzel oyun aslında ama bana pek hitap etmiyor.