300tl'ye kadar derin bass veren kulak içi önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Tasarımı kötü ya bide kulak üstü sesi çok dışarı verir.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Mdr xb70ap aldık artık 50tl indirim vardı alıcağım zaman eski fiyatına geri dönmüş 50tl daha fazla verdim ☹
Sadece XB70AP diyemezsin az saygılı ol. Sevgili kutsal mucizevi süper kulaklık sevgili SONY tarafından üretilmiş müthiş MDR-XB70AP diyeceksin.

Tamam şaka bir yana aldığına kesinlikle pişman olmayacaksın. Yanında gelen kılıfı da kullanmayı unutma derim. Kullanmadan önce birtane tükenmez kalem yayını kulaklığın bağlantı kısmına geçirirsen iyi olur ben öyle kullanıyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
(" SONY MDR XB55AP ") var birde onda da duct++ var tek farkı 16ohm türkiyede tek mavı rengi var onu görünce biraz düşündüm aynı özelikler neden 199tl'ye gidiyor diye siz böyle diyince içimdeki süphe gitti biraz siz kaç paraya aldınız ? bana dolar sağolsun biraz fazla girdi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Utku Cabir Bazı yorumlarda fiyatına göre
Kötü olduğu söyleniyor size bir kaç sorum olucak.

Bass derinliği nasıl bass vurduğunda devam ediyor mu yoksa tuk diyip duruyor mu diğer sesleri boğuyor mu 450tl'ye değer mi bunları söyleyebilir misiniz ?

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
(" SONY MDR XB55AP ") var birde onda da duct++ var tek farkı 16ohm türkiyede tek mavı rengi var onu görünce biraz düşündüm aynı özelikler neden 199tl'ye gidiyor diye siz böyle diyince içimdeki süphe gitti biraz siz kaç paraya aldınız ? bana dolar sağolsun biraz fazla girdi ?

@Utku Cabir Bazı yorumlarda fiyatına göre
Kötü olduğu söyleniyor size bir kaç sorum olucak.

Bass derinliği nasıl bass vurduğunda devam ediyor mu yoksa tuk diyip duruyor mu diğer sesleri boğuyor mu 450tl'ye değer mi bunları söyleyebilir misiniz ?
Ben 299TL verdim ürüne. Benim verdiğim parayı hak ediyor açıkçası. Sadece ses seviyesini sonuna kadar verip dinlediğim için tek eksisi olarak ses seviyesini belirtebilirim. Çoğu alternatifinde genelde daha faza Desibel ses verebiliyor ama bu cihazında Bassları bence çok güzel. Bu devam ediyormu olayına gelelim. Çok güzel devam ediyor bence. O taktan sonra bass geliyorsa iyi veriyor o kısmı darrr diye. Sennheiser CX300II vardı bennde bundan önce. O kafa ağrıtıyordu onun da bassları iyiydi. Bunun bassları hem iyi hem de çok kafa ağrıtmıyor ben memnunum. Ama 450TL biraz fazla gibi. Sonuçta zamanında 150-160 liraya satılan bir kulaklık. Bu 450 lira olmuşsa bu 300 iken 450 olanlar ne oldu acaba onu metak ettim ben şimdi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
ya şöyle taktığım zaman bass derinliğinin ve midlerin dengesinde kaybolağım birşey istiyorum. sennhesier daha yakın geliyor ama oda aynı 200tl olan ürün 350tl şuan ve sesleri genellikle daha tok uzatmıyor bassları.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
450 vermeden önce keşke bi MediaMarkta gidip baksaydın ben sürekli görüyorum MediaMarktta 350-400 liraya
.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İnternet şubesinde yok burda olucağını hiç sanmıyorum saçma saçma kulaklıklar vardır yine şuan ürün kargoda yani değer mi bassları çok seviyorum doyurabilir mi ?

Sennhesier gsp300 var bir oyun kulaklığı ama netliği yine sennhesier kalitesi basslar tok öyle zangır zangır titremiyor cx275s var oda aynı benim için bass yok desek yeridir onun için sennhesierın basslarına güvenmiyorum ama aldığım kulaklıkların bass yönünde bir iddiası yok cx3.00 ve cx5.00g de üstün bass yazıyor yani bilmiyorum ya sizin kullandığınız sennhesier ile mdr arasında bass konusunda ne kadar fark hangisi daha dolgun soruyorum ama gerçekten çok fazla kafaya taktığım birşey artık istediğim şeyi bulmak istiyorum kafayı yemek üzereyim yani.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
İnternet şubesinde yok burda olucağını hiç sanmıyorum saçma saçma kulaklıklar vardır yine şuan ürün kargoda yani değer mi bassları çok seviyorum doyurabilir mi ?
Bassları bende seviyorum ama senin doyurma noktanı bilemem. Mesela Sen sanırım Kraken TE kullanıyordun. Basaları en sona getiriyorum ses son seviyede beni zor ikna ediyor :). Kulakiçi herhangi bir kulaklığın beni doyurması biraz zor o yüzden.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Kulak üstü de olabilir kaplosuz da olur ama hakkını veren birşey yok kulak içiler daha kapalı kapsül oluyor onun için derinliği onlarda arıyorum.

Yüksek ses isteğim yok hiç bir şarkıyı son sesde dinlemem yeni bulduğum ve çok sevdiğim bir müzik değilse yani. Bass olarak eskiden çok fazla basslı müzik dinlerdim 5+1'le büyümüş birisiyim onun için titreyen bir şey istiyorum aslında şuan gsp 300 ile şarkı açtığımda gayet yerinde bassları var ama benim isteğim galiba 5+1 den geliyor arkada tırrrrtrtr yapıcak birşey istiyor ruh ama şimdi bass ağırlıklı değilde yabancı pop şarkı dinliyorum denebilir ama beyinde yerinde birşey istiyor ve benim de ikisinin de istediği karşılamam lazım.

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ürün geldi açmak ile açmamak arasında kaldım açarsam geri dönüş yok açmassam başka alınabilecek kulaklık yok ne yapıyım ?