300tl kulaklik

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Bloody g437 dusunuyorum.Radar onermeyin begenmedim.7.1 olmali.300tl'ye en iyisi nedir sizce @mttzn

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Sipariş eden 2 kişi var TP'de.
Ayrıca linki incelersen Adeks tarafından yollanacaktır diyor.
Bu tarz siteler ürünleri kendi satmazlar.
Markalar mağazalar ürünü verir, komisyon koyup satışa çıkarır. Yani satıcı Adeks. Ordan Hepsiburada üzerinden Rival 700 almıştım. Memnunum.

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
gamepower kulaklıklarını kullanan var mı? bazı yorumlar çok iyi olduğu yönünde, bazıları ise baya vasat olduğu yönünde.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Gamepower medusa 7.1 ve bence f/p ürünü.

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Satılmıyor ki gamepower ürünleri hiçbiryerde. Bakmadık yer bırakmadım. Stokta yok. Varsada en dandik modelleri çıkıyor.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Bahsettiğin site trendyol başka birşey gönderme gibi bişey söz konusu değil instagram sayfasımı bu..
Trendyolun sahibi aliexpress ile aynı yani hıyar çıkmasada replika olabilir.Ancak replika ürün bu fiyata insana düşündürtüyor.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Trendyolun sahibi aliexpress ile aynı yani hıyar çıkmasada replika olabilir.Ancak replika ürün bu fiyata insana düşündürtüyor.
Şİmdiye kadar aldığım hiçbir ürün replika çıkmadı trendyol dediğin site türkiyenin en iyi alışveriş sitelerinden yani replika ürün satması mümkün değil zaten ürünü yarı yarıya fiyata satmıyor 50 60 tl indirimli satıyor..

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Şİmdiye kadar aldığım hiçbir ürün replika çıkmadı trendyol dediğin site türkiyenin en iyi alışveriş sitelerinden yani replika ürün satması mümkün değil zaten ürünü yarı yarıya fiyata satmıyor 50 60 tl indirimli satıyor..
Zaten trendyol ile aliexpress sahibi 3 hafta öncesine kadar farklıydı 3 hafta önce değişti ve trendyola birçok ürün eklendi farkındaysanız.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Zaten trendyol ile aliexpress sahibi 3 hafta öncesine kadar farklıydı 3 hafta önce değişti ve trendyola birçok ürün eklendi farkındaysanız.
Olabilir ama daha önceden'de satılıyordu ayrıca alibaba dünyanın en büyük sitelerinden biri çok kişi alışveriş yapıyor sorunla karşılaşınca hemen para iadesi yapıyorlar..