3000i bulmayacak telefon önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar selamlar,
3000 lirayı geçmeyecek, mümkün olduğunda düşük fiyatlı bir telefon arayışındayım. Benim için önemli olan özellikler pil performansı, çok fazla kasmaması (pek oyun vs. oynamıyorum açıkcası) ve kamera performansının iyi olması. Bunu araştırdığımda HTC U11, Huawei Mate 10, Xiaomi mi6 ve mix2 gibi opsiyonlar çıktı karşıma. OP 5t de sık tavsiye edilen bir telefon ama anladığım kadarıyla yakın zamanda fiyatı çok fazla artmış, şu an 3.5k'nın üzerinde.
Samsung kullanıyordum önceden ve pil konusunda bekleneni verdiğini söyleyemeyeceğim.

Bu kriterler çerçevesinde bir öneride bulunabilirseniz çok sevinirim, gözden kaçırdığım telefonlar vs. de olabilir. Teşekkürler şimdiden.

Hocam mi8'e baktım ama genel olarak sitelerde satılmıyor, sadece sahibinden'de vs. var oralara da ne kadar güven olur fiyat ne kadar doğrudur bilemedim.

Saydiginiz telefonlara artı olarak xz premium diyebilirim. Hali hazırda kullanıyorum sormak istediğiniz bir şey varsa cevapliyabilirim.

Pil performansı nasıldır hocam xz premium'un acaba? Bir de diğer tüm bu telefonlardan üstün bir cihaz mı?

Ortalama 7 7.5 saat ekran suresi aliyorum. Diğer rakiplerine karşı üstün olduğu yönleri var. Mesela 4k hdr 10 ekran.

İşin açıkcası son kıyaslamada Mate 10 ve Xperia arasında kaldım. Xperia'nın tasarımı ve pil gücü konusunda biraz sıkıntılarım var. 4K ekran özelliği ve daha iyi işlemcisi olduğu doğru ama bunlar gündelik kullanımda ne kadar fark yaratan unsurlar ondan emin olamadım hocam. Diğer tarafın koyduğu artılar kamera ve batarya olunca biraz daha güçlü geliyor.

Bataryada eksik kalacagini pek zannetmiyorum. Tasarim konusunda hakli olabilirsiniz. Kamera konusunda ise huaweinin fotografi guzel ama videoda cidden kotu oldugunu soyliyebilirim.

Htc u11 derim müthiş bi ses performansı var kamerası s8 ayarında pili 1 günü çıkartır