3000 tl ye kadar telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar , 3000 tl bütçem var telefon almayı düşünüyorum. Marka takıntım yok . Kamerası ve oyun performansı iyi olsun . Yurtiçi garanti veya ithalatçı garanti fark etmez. Öğrenci olduğum için 7/24 kullancak biri değilim. Dolayısıyla bataryasından ve şarj süresinden de ultra bir beklentim yok. Oyunu arada bir oynarım onlarda da kaliteli oyunlar tercihim. Kamera konusuna gelirsek Gittiğim yerlerde güzel fotoğraflar çekip hatıra saklamak isterim. Telefon önerilerinizi bekliyorum dostlar :) ( Aklımda bulunan modeller : Huawei p10 plus , HTC U11, Iphone 6s , Samsung s7 , Xperia XZ premium , Xperia XZ1 ... bunların harici de olabilir )

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi ki HTC U11 2500e 6GB RAM olanı var. Küçük bir güncelleme problemi çıkabiliyor onu da servise verirseniz duzeltiyorlar

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler peki ithalatçı garantili olanlar herhangi bir problem çıkarır mı ? Temin etmek için önerdiğiniz bir site veya satıcı var mı ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamlar , 3000 tl bütçem var telefon almayı düşünüyorum. Marka takıntım yok . Kamerası ve oyun performansı iyi olsun . Yurtiçi garanti veya ithalatçı garanti fark etmez. Öğrenci olduğum için 7/24 kullancak biri değilim. Dolayısıyla bataryasından ve şarj süresinden de ultra bir beklentim yok. Oyunu arada bir oynarım onlarda da kaliteli oyunlar tercihim. Kamera konusuna gelirsek Gittiğim yerlerde güzel fotoğraflar çekip hatıra saklamak isterim. Telefon önerilerinizi bekliyorum dostlar :) ( Aklımda bulunan modeller : Huawei p10 plus , HTC U11, Iphone 6s , Samsung s7 , Xperia XZ premium , Xperia XZ1 ... bunların harici de olabilir )
Kardeşim 3000 tl ye kadar çıktıysan s8 al yakışır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Teşekkürler peki ithalatçı garantili olanlar herhangi bir problem çıkarır mı ? Temin etmek için önerdiğiniz bir site veya satıcı var mı ?
Güzel kardeşim şirkete 1600 tl ye yanlış hatırlamıyorsam g3 almıştık zamanında sonra diğer hat için ithalatçı 1200 tl ye yine aldık Türkiye garantili olan da aynı şarta diğeri de aynı şartta kullanıldı hiç bir sıkıntı Yok

Son düzenleme:

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
3350 tl'yi zorlayamayabilirim , temiz 2. el ile ilgili ne düşünüyosun ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
3350 tl'yi zorlayamayabilirim , temiz 2. el ile ilgili ne düşünüyosun ?
Öğrenci dedin eski günlerim aklıma geldi.bulaşıp paranı çöpe atma s8 al pişman olmazsın

Bu arada s7 yazmışsın unut öyle bir hata yapma zaten s9 çıkacak s7 otomatik olarak değerini kaybedecek hem güncellik konusunda hem fiyat konusunda

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Daha önce deneme fırsatı buldun mu bazı yazılımsal sıkıntıları var diye duydum .
Ben bizzat onu plus 5 denedim uzun bir süre arkadaşım aldı dün geldi çok memnun 5t daha iyidir ama limitin o kadar ken s8 al bak keyfine

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öğrenci dedin eski günlerim aklıma geldi.bulaşıp paranı çöpe atma s8 al pişman olmazsın

Bu arada s7 yazmışsın unut öyle bir hata yapma zaten s9 çıkacak s7 otomatik olarak değerini kaybedecek hem güncellik konusunda hem fiyat konusunda
Teşekkürler :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Tasarım konusuna bir şey demiyorum tamamen kişisel bir mesele o yüzden tasarım konusunda girmeyeceğim.S8 evet tasarım olarak gerçekten iyi bir telefon bunu inkar edemem fakat ben olsam 2500 TL ye U11 tercih ederim.Daha fazla ram ve depolama alanına sahip.Gündüz ikisinde kamerası daha iyi ama gece S8 daha iyi tabi ki.Eğer senin için de ses önemli bir faktörse zaten bu alanda en iyisi U11.İki cihazda çok iyi ama dediğim gibi fiyat farkı fazla.İthalatçı alacaksanız Hepsiburada öneririm.

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben bizzat onu plus 5 denedim uzun bir süre arkadaşım aldı dün geldi çok memnun 5t daha iyidir ama limitin o kadar ken s8 al bak keyfine
Temin edebileceğim güvenli site , platform vb. önerebilirmisiniz ? Daha önce hiç internet üzerinden telefon almadım.

Tasarım konusuna bir şey demiyorum tamamen kişisel bir mesele o yüzden tasarım konusunda girmeyeceğim.S8 evet tasarım olarak gerçekten iyi bir telefon bunu inkar edemem fakat ben olsam 2500 TL ye U11 tercih ederim.Daha fazla ram ve depolama alanına sahip.Gündüz ikisinde kamerası daha iyi ama gece S8 daha iyi tabi ki.Eğer senin için de ses önemli bir faktörse zaten bu alanda en iyisi U11.İki cihazda çok iyi ama dediğim gibi fiyat farkı fazla.İthalatçı alacaksanız Hepsiburada öneririm.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
3200'e s8 bulunabiliyor diye biliyorum.olmadı xz premium alabilirsiniz.o fiyata bu cihazlar varken ithalatçı almaya gerek yok bence.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Buraya yapılacak tek önerim var. Mate 10 ithalatçı garantili tam 2.999 tl ben olsam koşa koşa alırdım kamera mükemmel işlemci gayet iyi batarya gayet iyi aradığın telefon Mate 10.