3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
OnePlus 5T, Htc u11 plus , Galaxy Note 8 ve Mate 10 Pro

mehmetozturk61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dış görünüşe önem veriyorsan eğer araba alıyormuşsun gibi düşün. makam arabası tarzı seviyorsan iphone, daha spor bir şeyler istiyorsan da diğer seçenekleri değerlendir. edge veya note serisi, htc vs..

asdasdasd34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
HTC U 11 çok mantıklı bir seçim olur tavsiye ederim

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İPhone kullanmaya çekinen tüketiciler var Androide alıştıkları için soğuk bakıyorlar.Bu aslında tamamen sana kalmış birşey Öneri olarak bende İphone 7 olmazasa İphone 6s önerebilirim hızlı ve bütün işlemlerde size yeteceğini düşündüğüm için 6s.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
İPhone kullanmaya çekinen tüketiciler var Androide alıştıkları için soğuk bakıyorlar.Bu aslında tamamen sana kalmış birşey Öneri olarak bende İphone 7 olmazasa İphone 6s önerebilirim hızlı ve bütün işlemlerde size yeteceğini düşündüğüm için 6s.
6s işlemci olarak iyi olsa bile eski olması sebebiyle çoğu şeyi eksik. Kameraları fiyatına göre berbat. 2500 lirayı haketmiyor. Sony Xz1 gibi bir dev 2300 lira iken 6s hiçbir konuda yanına yaklaşamaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
6s işlemci olarak iyi olsa bile eski olması sebebiyle çoğu şeyi eksik. Kameraları fiyatına göre berbat. 2500 lirayı haketmiyor. Sony Xz1 gibi bir dev 2300 lira iken 6s hiçbir konuda yanına yaklaşamaz.
XZ1 ile 6S aynı cümlede bulunmamalı XZ1'e hakaret.

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Haklisin buda senin gorusun saygi duyarim

Valentedda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Note 8 veya iPhone 8 Plus öneririm. Performansı yüksek telefonlardır.

Reaksiyon puanı
84
iPhone önermiyorum. Müşterilerine sadece satın alırken güleryüz gösteriyorlar. Garantiye gittiğinde bir memur edasıyla oturan kişiler şurasında çizik var burasında çizik var şurda darbe var buraya 2bintl para yazın şuraya 500tl yazın gibi şeylerle karşılaşırsın. Google'ın yeni telefonuna göz at derim.

belgemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone önermiyorum. Müşterilerine sadece satın alırken güleryüz gösteriyorlar. Garantiye gittiğinde bir memur edasıyla oturan kişiler şurasında çizik var burasında çizik var şurda darbe var buraya 2bintl para yazın şuraya 500tl yazın gibi şeylerle karşılaşırsın. Google'ın yeni telefonuna göz at derim.
Yaklaşık 6 yıldır iphone kullanıyorum. Çevremde en az 10 kişi var iphone kullanan. Garanti ile alakalı hiçbir sıkıntı yaşamadığımız için de iphone u tercih ediyoruz.

mithat5887

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 3000+ ya bir telefon alıcam aklımda ıphone 7 plus var. Android kullanmak istemiyorum ama IOS da hiç kullanmadım kafam karışık bana bi yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler.
kardesim huwai mate 10 pro dene zaten vazgecmezsin

martfeks

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Ben Samsung note 8 kullanıyorum. Bence şu an dünyadaki en iyi telefon. Tavsiye ederim. bu telefonu kullandıktan sonra diğer telefonlar apple x dahil garip gözükmeye başladı gözüme. sanki onlar eski ahizeli telefon gibiler bunun yanında. Benim tavsiyem note 8

muko1652

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ios'dansa andorid kullanıcıyı bazı anlamda serbest bırakıyor 3000+ telefonlarda çok az sıkıntı olur ios hemen hemen aynı sorunlar olur zaten garantin olmuş olacak

Rozelian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben 3000+ ya bir telefon alıcam aklımda ıphone 7 plus var. Android kullanmak istemiyorum ama IOS da hiç kullanmadım kafam karışık bana bi yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler.
iphone 8 öneririm iphone 7 plus ile yakın bir fiyatı var iphone 7 plus ın çift kamera gibi zengin yönleri var ancak sen iphone 8 aldığın zaman a11 çipli bir telefon kullanmış olucaksın buda iphone x in çipi ile aynı

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
selamlar mate 10 pro güzel samsung s8 iyi kalem kullanırım diyorsan note 8 fakat ben uzun kullanırım bazı kısıtlamalarıda kabul ederim diyorsan applea hoşgeldin :D iphone 8 vs 8 plus düşünülebilir. bu arada 18/9 ekran boyutu halen birçok telefona optimize edilmemiş alırken bunlara da dikkat emen gerek bu durumda mate 10 düşünebilirsin ;)

Samyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir telefona 2000 TLden fazla para vereceksen bu telefon kesinlikle iphone olmalı. Artık telefonlar Doğan Şahin parasına alırkende bence artık araba alıyormuşsun mantığıyla almalısın. ;)Darda zorda kalırsan veya değişmek istersin satışta zarar etme payın daha az androidde fiyatlar inanılmaz değişken 3000TLlik bir telefon bir ay sonra 2400lere kadar düşebiliyor iphone bu konuda iyi yatırım şeyysi gibi düşün :p bunun dışında kullanımı çok çok iyi donma kasma yok iphone 3gs den sonra tüm serilerini kullandım arada android telefon alımlarıda sıkıştırdım ama iphone çok başka. Garanti konusunda zaten kıyas bile edilemez, bir ay kadar evvel tamamen benim hatamdan dolayı iphone bozuldu servise gönderdim 5 gün içinde cihaz değişimi yaptılar yeni cillop gibi telefonu aldım:cool: serviste gördüğüm kadarıyla baktıkları tek şey telefonda darbe var mı ve su kaçmışmı onun dışında hiçbişeyine bakmadılar yok kullanıcı hatası vs ile karşılaşmadım.Yani sonuç olarake al iphone bak keyfine :cool:

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba,şahsen ben S8'imin pil ömründen hiç memnun değilim.Bugün 2 saat 50 dakika ekran süresi alıp 46% şarjım kaldı.Tüm uygulamalar optimize, parlaklık 70% civarlarında.Servise götürdüğüm halde sorunsuz dediler uygulama kaynaklı olabilirmiş.Sizce sorun nedir?
KARDEŞSİM SAMSUNG ALINMAZ SARJ COK KÖTÜDÜR HEMEN BİTER TELEFON GENEL OLARAK ÖYLE

yusufyahyakcmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence o kadar paraya alacagin iphone yerine note fanedition alabilirsin.su anki hiz testlerinde iphone 7 plusi gecmekte. kamera dersen iphone 7 plus onde olabillir ama ekran ve performans konusunda note fe yi gecebilecegini dusunmuyorum.

czrcasmx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone'un 1 yıl bile geçmeden işletim sisteminde yavaşlama gibi sorunları var. Menü geçişleri zayıflıyor. Klavye yukarı çıkarken bile zaman geçiyor. Anca bu Apple fanboy'luğu bitmediği için hala iPhone... Benim önerim S8-S9'a yönelmendir.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
S9 s9+ öneririm.Yada U11 var onlarda mükemmel.