3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Edoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İos kullandım baya uzun süre çok akıcı kasma donma yaşamassın sadece seni biraz kısıtlar ama deneyimi güzeldir. İphonelar zaten bu işletim sistemi yüzünden bu kadar iyi düşünsene 1 gb ram 1,4 ghz hızla bütün telefonlardan hızlı olabiliyo telefon :D
(gerçi şimdi o kadar para veriyosun bi bakıyosun ulan telefonun ekranı Full HD bile değil biri sorsa utanırsın söylemeye okadar paraya 720 P ekran)

baba2144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İos kullandım baya uzun süre çok akıcı kasma donma yaşamassın sadece seni biraz kısıtlar ama deneyimi güzeldir. İphonelar zaten bu işletim sistemi yüzünden bu kadar iyi düşünsene 1 gb ram 1,4 ghz hızla bütün telefonlardan hızlı olabiliyo telefon :D
(gerçi şimdi o kadar para veriyosun bi bakıyosun ulan telefonun ekranı Full HD bile değil biri sorsa utanırsın söylemeye okadar paraya 720 P ekran)
Evet gerçekten öyle. telefonda aradığım özellikler Iphone da var akıcılık uzun kullanım vs. aklımdaki tek şüphe IOS la alakalı. Daha önce kullanmadığım için aklımda sadece soru işaretleri var yorumun için teşekkürler.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar ben 3000+ ya bir telefon alıcam aklımda ıphone 7 plus var. Android kullanmak istemiyorum ama IOS da hiç kullanmadım kafam karışık bana bi yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler.
Ois çok stabil işletim sistemi artık android de öyle ama iOS da uygulama durduruldu hatası hiç göremesin

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar ben 3000+ ya bir telefon alıcam aklımda ıphone 7 plus var. Android kullanmak istemiyorum ama IOS da hiç kullanmadım kafam karışık bana bi yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler.
7 plus al zaten android 2 bilemedin 3 yıl sonra unutulur gider yazılım desteği kesilir yani hatalarla baş başa kalırsın parana yazık olur ama ıos 5 yıl güncelleme desteği alıyor diye biliyorum hatalar ıos da da olur ama final güncellemelerini yaparsan sıkıntı olmaz . Ör ıos 10 güncellemek yerine 10.3.x bekleyip onu güncellemek daha mantıklı

okaan0574

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 gün içerisinde telefon alacağım karar veremedim telefon önerisi yapabilir misiniz ??

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Eyer note 7 uygun fiyatla çıkarsa almayı düşünüyorum

hasanarbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
+3000₺ ya iOS tercih edilmeli. Güncelleme sadece arayüz yenilenmesi değildir. Güvenlik önemli bir nokta. 2 yıl sonra güncelleme kesilecek cihazlara +3000 vermem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle S8 veya S8 Plus. Bu telefonların şuan bir rakibi yok.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
samsungun hiç bir telefonu 3000 tl haketmiyor kesınlıkle ip 7 7 plus yada 8 beklenebılır 1 1buçuk sene sonra samsung s8in değeri ip6a kadar düşeceği için o çöpe 3000 bağlanmaz

by poyrazow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3500-3600 arası tel arıyorum en az 2-3 yıl kullanmak istiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7yi bekle bence( Türkiyeye gelir mı bilinmez)
4000e çıkabiliyorsan S8
Çıkamıyorsan hepsi buradadan S7 Edge al 2800 TL'ye

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
3500-3600 arası tel arıyorum en az 2-3 yıl kullanmak istiyorum.
S7 edge yada İp 7 den birini seçmen daha mantıklı olur. Lg G6 asla parasını hak etmeyen vasat bir telefon çünkü
Onun dışında İos kullanıyorsan İp7 den devam edebilirsin. Android kullanıyorsanda S7 edge alabilir. Ama S7 edge efsanedir :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 edge yada İp 7 den birini seçmen daha mantıklı olur. Lg G6 asla parasını hak etmeyen vasat bir telefon çünkü
Onun dışında İos kullanıyorsan İp7 den devam edebilirsin. Android kullanıyorsanda S7 edge alabilir. Ama S7 edge efsanedir :D
G6nin neresi vasat tamam 821 kullanıyor tamam haddinden pahalı ama iPhone 7den daha iyi
Ayrıca vasat çok kötü demek değil orta demek

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
G6nin neresi vasat tamam 821 kullanıyor tamam haddinden pahalı ama iPhone 7den daha iyi
Ayrıca vasat çok kötü demek değil orta demek
Andorid tarafında S8 fiyatı ortada. Sd 821 li G6 nın fiyatıda ortada ve kutusundan kıçı kırık beş para etmez G5 kulaklığı çıkıyor. Yani bu telefona daha ne denir ki.
Benim gözümde kütük İp 7 bile daha iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Andorid tarafında S8 fiyatı ortada. Sd 821 li G6 nın fiyatıda ortada ve kutusundan kıçı kırık beş para etmez G5 kulaklığı çıkıyor. Yani bu telefona daha ne denir ki
720p ekranlı ekran kasa oranı 65 olan telefona ne denir ki ? G6da quad hd+ hdr Dolby atmos ekrandan bahsediyoruz S8in fiyatı ortada ip7 çok mu ucuz s8 yanında ?
Bana göre S7 Edge g6dan daha iyi orası ayrı mesele
Ama iPhone 7nin ne olduğu belli

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
720p ekranlı ekran kasa oranı 65 olan telefona ne denir ki ? G6da quad hd+ hdr Dolby atmos ekrandan bahsediyoruz S8in fiyatı ortada ip7 çok mu ucuz s8 yanında ?
Bana göre S7 Edge g6dan daha iyi orası ayrı mesele
Ama 720p ekranlı bir telefonda 3500 VERMEM
Lg ekran konusunda hep iddialıydı. G3 ten bu yana. Sonra noldu her modelde bir ghost bir bootloop. Hatta geçenlerde V20 ve G5 te kabul ettiler hatalarını. Şimdi bu firma milletin gönlünü almak yerine yok efendim ekranda hdr varmış Netfilx te ki bazı dizilerde şöyle böyle olucakmış şu videoları desteklicekmiş. Ulan banane ya millete bunu anlatma adam akıllı telefon yap. Yıllarca millet neler çekti. Bide utanmadan kaç liradan çıkartıyor sd 821 li telefonu. Napim ben ekranı 1080p ile 2k yı bile ayırt edemiyor çoğu insan. Giderim İphone 7 128 gb alırım onu alacak paraya. Leş gibi ekrana bakarım ama bu saçma tavırlarını direten adamlara G5 ten sonra para vermem

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
sapla samanı yıne karıştırmış murat ios yenı guncellemeyı neden getiriyor telefonu geliştirmek için o yuzden sıstemı yeterlı olmayan iphone modellerındede ağırlaşma yada şarzın birazdaha kısa gitmesi yönunden etkılenıyor etkılenmek ıstemıyorsanda önce araşdırırsın sonra güncellersin sen gidip iphone 5se iphone 7 plusun iosunu yuklersen ne olcakdı sana canavarmı çıkcakdı telin içinden ? örnek git al bi ferrari ben sana 1 litre yakıt atayım şahin kadar kullan ozaman onu senın ios sorunu dıye gösterdiğin şey buna benzemiş aynı

M

Murat Burç

SDN Okuru
sapla samanı yıne karıştırmış murat ios yenı guncellemeyı neden getiriyor telefonu geliştirmek için o yuzden sıstemı yeterlı olmayan iphone modellerındede ağırlaşma yada şarzın birazdaha kısa gitmesi yönunden etkılenıyor etkılenmek ıstemıyorsanda önce araşdırırsın sonra güncellersin sen gidip iphone 5se iphone 7 plusun iosunu yuklersen ne olcakdı sana canavarmı çıkcakdı telin içinden ? örnek git al bi ferrari ben sana 1 litre yakıt atayım şahin kadar kullan ozaman onu senın ios sorunu dıye gösterdiğin şey buna benzemiş aynı
Her güncelleme de ayrı bir sorun çıkıyor iPhone 7de bile :D konuyu oku bakalım hangi telefonlarda sorun çıkmış

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Sapla samanın arasında klavyenin 30 saniye geriden gelmesi dahil mi ?