3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ben de o fiyat bandindayim 3000-3500
Aklımda yer edinenler mate 10 pro (ithalatçı garantili)
Mi mix 2s (ithalatçı garantili) ve de mi 8
Ancak mi 8in Türkiye'ye girişi bi iki ay kadar daha olmayacak mi mix 2s 3100 bandında girdi bugün mate 10 pro 128gb ise 3200 civarı evde ailecek Xiaomi kullanıyoruz acaba mate 10 proya gecsem sıkıntı yaşar mıyım ön kamera ve pil yönüyle mi mix 2s ten önde ancak sd845le yarisacagina inanmıyorum kırın 970in lütfen bana bir fikir verin

Ben de o fiyat bandindayim 3000-3500
Aklımda yer edinenler mate 10 pro (ithalatçı garantili)
Mi mix 2s (ithalatçı garantili) ve de mi 8
Ancak mi 8in Türkiye'ye girişi bi iki ay kadar daha olmayacak mi mix 2s 3100 bandında girdi bugün mate 10 pro 128gb ise 3200 civarı evde ailecek Xiaomi kullanıyoruz acaba mate 10 proya gecsem sıkıntı yaşar mıyım ön kamera ve pil yönüyle mi mix 2s ten önde ancak sd845le yarisacagina inanmıyorum kırın 970in lütfen bana bir fikir verin
3000 3500 ün üzerine biraz daha koyup s9 almanızı tavsiye ederim,rakipsiz telefonlar.Mate10 proyu tavsiye etmiyorum onun yerine mi8 almanızı tavsiye ederim ama öncelkli tavsiyem dediğim gibi s9

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aaa kahveden ucuzmuş harbiden(!)

Son düzenleme:
Mate 10 proyu neden tavsiye etmediğinizi belirtirmisiniz ?
3000 3500 ün üzerine biraz daha koyup s9 almanızı tavsiye ederim,rakipsiz telefonlar.Mate10 proyu tavsiye etmiyorum onun yerine mi8 almanızı tavsiye ederim ama öncelkli tavsiyem dediğim gibi s9

Aaa kahveden ucuzmuş harbiden(!)

ÆSir

Profesör
Çok az kaldı. Biraz daha ıkınırsak bu konuya Nokia 3310 veya Samsung E-250 önerebileceğiz 3000 TL üzeri diye!

anestezici25

Üyecik
Yasaklı
Apple’ın 2018 iPhone ve Apple Watch cihazlarıyla ilgili önemli ayrıntıları ortaya koyan büyük bir sızıntı ortaya çıktı. Apple firması, 12 Eylül de tanıtımını yapacağı İphone XS ve Apple Watch Seri 4 ürünlerinin yeni görsellerini açıkça sızdırdı.
Yeni telefon alacaklar bence az daha beklesin yeni modeller çıkınca diğerleri biraz düşer.
yeni ucuz iphone gelecek diyorlar beklemek lazım

Arkadaşlar ben note 9 düşünüyorum ama türkiyeye gelen kasa da exynos var snapdragon yerine keşke dediğim noktalardan biri, sizce ne kadar fark olur ? Bu arada bir Android kullanıcısı olarak ios kullanma hevesim vardı ama piyasaya bakınca mantıklı davranmak gerek haksızmıyım?

Arkadaşlar ben note 9 düşünüyorum ama türkiyeye gelen kasa da exynos var snapdragon yerine keşke dediğim noktalardan biri, sizce ne kadar fark olur ? Bu arada bir Android kullanıcısı olarak ios kullanma hevesim vardı ama piyasaya bakınca mantıklı davranmak gerek haksızmıyım?
Exynos ve snapdragon arasında ciddi performans farkları var. Hatta yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde haberi yapılmıştı. İos zaten başlı başına farklı bir dünya. İsterseniz yeni iphone modellerinin satışa sunulmasını bekleyin. Fiyatlarda negatif ivme muhakkak olacaktır.

merhbalar.ben bütün üst seviye telefonları yakındandan takip ediyorum.yeni bir telefon almak istiyorum bana öneriniz hangisi olur acaba,mate20promu,iponexsmax ,samsung note9,htc u12.plus mı,hangisini net olarak bana tavsiye edersiniz benim aklımda mate20pro var yinede sizin tavsiyeniz benim için önemli bunların içinde en iyi telefon hangisi sizce ona göre karar verecem net olarak hepsinin içinde en iyisi bu diyeceğiniz telefon hangisiyse onu alacam pişman olmak istemiyorum kamera resim önem verdiğim şeyler birde uzun vadede sorun yaratmıyacak.teşekkürler

Leand

Doçent
merhbalar.ben bütün üst seviye telefonları yakındandan takip ediyorum.yeni bir telefon almak istiyorum bana öneriniz hangisi olur acaba,mate20promu,iponexsmax ,samsung note9,htc u12.plus mı,hangisini net olarak bana tavsiye edersiniz benim aklımda mate20pro var yinede sizin tavsiyeniz benim için önemli bunların içinde en iyi telefon hangisi sizce ona göre karar verecem net olarak hepsinin içinde en iyisi bu diyeceğiniz telefon hangisiyse onu alacam pişman olmak istemiyorum kamera resim önem verdiğim şeyler birde uzun vadede sorun yaratmıyacak.teşekkürler
Note 9 daha fazla verip mate20p veya xsmax fuzuli harcama olur

Sd ve exynoss beraber geliştirdi qualcomm ve samsung gpu tarafında fark var biraz qc lehine ama tr garantili exynos alırsanız sıkıntı yaşamazsınız çünkü işlemcisi çok güçlü

Son düzenleme:
2 gün içerisinde telefon alacağım karar veremedim telefon önerisi yapabilir misiniz ??
1400 e samsung j7 duo var antutudan 98k aliyor

Mate 20 pro

Son düzenleme:
Exynos ve snapdragon arasında ciddi performans farkları var. Hatta yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde haberi yapılmıştı. İos zaten başlı başına farklı bir dünya. İsterseniz yeni iphone modellerinin satışa sunulmasını bekleyin. Fiyatlarda negatif ivme muhakkak olacaktır.
Farz edelim ki bu ivme oldu Apple almak mantıklı bir hamle olurmu sizce? Apple kullanmak istiyorum ama genelde kullanıcı yorumlarında Androidden geçerken alışma problemi çok oluyor kısıtlanma çok oluyor diyorlar ve Apple öneriyorsanız hangisini önerirsiniz?

Farz edelim ki bu ivme oldu Apple almak mantıklı bir hamle olurmu sizce? Apple kullanmak istiyorum ama genelde kullanıcı yorumlarında Androidden geçerken alışma problemi çok oluyor kısıtlanma çok oluyor diyorlar ve Apple öneriyorsanız hangisini önerirsiniz?
Ben ilk çıktığı yıllarda iPhone ve iPhone 3G sonrasında ise iPhone 7 Plus modeline kadar çeşitli Android telefonları kullandım. Platform seçerken tek amacım benim üretkenlik ve iletişim ihtiyaçlarımı en iyi görecek cihazı cebimde taşımaktı.

iPhone 7 Plus ve iOS 10 sonrası iPhone ve iOS platformu benim her isteğime cevap verebilecek hale geldi. Şu anda yurt dışında katıldığım etkinliklerde yanımda kamera ve bilgisayar götürmeden videoları iPhone ile çekip, iPhone ile işleyip yine iPhone ile yayına alabiliyorum.

Android de gelişiyor. Fakat hala hızlı bir video düzenleme ve render yazılımı yok. Sosyal medya uygulamalarının Android sürümleri, iOS sürümleri yanında beta sürecindeki denemeler gibi kalıyorlar.

Özellikle Instagram'ı aktif kullanan biri olarak Android sürümü ile iOS sürümü arasında nedenini anlayamadığım şekilde bir uçurum var. Sanki Android'e çıkartmak istemiyorlar gibiler :)

Yukarıdaki metin cevap niteliğindedir. Teknoloji piyasasında hatrı sayılır yeri olan bir firma sahibinin cevabı. Benimde düşüncelerim bu yönde, özellikle android uygulamarı ios uygulamalarının çok gerisinde. Zaten işin mantığına inersek, apple denilen firma bir yazılım firmasıdır, google denilen firma mühendislik firmasıdır. Bunu her iki cephenin de yeni çıkan cep telefonları lansmanlarını izleyerek anlayabilirsiniz. Ha tabi şöyle bir durum da var, keşke durum tam tersi olsa da android kullansam. Herzaman daha sıcağımdır android tarafına. Fakat cevapta da belirttiği gibi kullanım amacınız üretkenlik, iletişim ihtiyaçlarınızı en iyi görecek telefonu cebinizde taşımaksa, bunu şuan ios cephesi daha iyi sunuyor.

stat counter