3000-5000 Arası Laptop Önerin (Oyun için)

Bu konuyu okuyanlar

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm hayırlı akşamlar tercihen 3000-4000 ama üst düzey bişey olursa 5000 e kadar zorlayabileceğim bir bütçem var genellikle fps oynayacağım ama canım isterse GTA 5 CRYSİS FAR CRY FİFA tarzı oyunları oynamak istediğimdede sıkıntı çıkarmayacak bir laptop istiyorum oyun sosyal medya dizi-film dışında bir şey yapmam klavyesi önemli değil zaten oyun oynarken harici gaming klavye falan kullanıcam normal şartlarda sıkıntı çıkarmasın yeter tekrar söylüyorum büyük bir zamanımı online fps ile geçiricem bu bilgisayar işinden hiç anlamıyorum tek bildiğim ram kaç gb?😂 o yüzden siz bu işlerin piri olan arkadaşlardan yardım istiyorum ne almalıyım?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
BURAYA bakmanızı öneririm. :)

(Saygıyla anıyorum : [MENTION=425956]Mustafa.Demiral[/MENTION] ) :thumbup1:

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyeniz için teşekkürler ama ben o linke baktığımda anladığım tek şey fiyatları �� yani onlardan hangisi iyidir hangisi fiyat/performans olarak alınabilirdir hangisi benim isteklerime uygundur inanın hiçbir fikrim yok ��

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Bunu alıp 120GB'lik bir SSD alırsan iyi olur. Bu kadar harcayamam dersen Bunu alabilirsin. :)
1. seçenek için bütçen varsa 250GB lik SSD'de alabilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

120 ve 250GB SSD Fiyatları bu linkteki gibi. :)

http://www.vatanbilgisayar.com/solid-state-disk/?opf=p10190406,p2085783,p2085784

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlar neden bu kadar kaba yahu hadi ilk attığın neysede ikincisi resmen 1900lerden kalma gibi duruyor ��

Bu arada zaman ayırdığınız için çok teşekkürler

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Bunlar neden bu kadar kaba yahu hadi ilk attığın neysede ikincisi resmen 1900lerden kalma gibi duruyor ��

Monster tasarımını herkes beğenmiyor :D Ben ikinci attığımı kullanıyorum bana göre şık ama kişiden kişiye değişiyor tabi. :)

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki taşınabilirlik açısından nasıl öğrenciyim sık sık seyahat etmek zorunda kalıyorum ve pcimden bir saniye bile ayrılamam ��

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Peki taşınabilirlik açısından nasıl öğrenciyim sık sık seyahat etmek zorunda kalıyorum ve pcimden bir saniye bile ayrılamam ��

Çantasında paşalar gibi gidip geliyor. Performansıda çok iyi sadece tasarımı herkes tarafından beğenilmiyor. :)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Oyun oynayacak adam pek tasarıma takılmaz diye düşünüyorum.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani çok fazla önemli değil tasarım ama başka ilde okuyorum memleketime dönerken otobüste çıkarınca oha bu ne lan kaç yılından kalma bu düşüncesini yaymak istemiyorum :D kalınlığı öyle bir izlenim veriyor çünkü ama sanırım kararımı verdim ilk linktekni alıcam

Peki bir şey daha sormak istiyorum monsterler dolar kuru üzerinden mi hesaplanıyor yani seçimlerden sonra çok büyük ihtimalle dolar dibe vuracak o zaman fiyatlarda düşüş olurmu haziranı beklemelimiyim?

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Yani çok fazla önemli değil tasarım ama başka ilde okuyorum memleketime dönerken otobüste çıkarınca oha bu ne lan kaç yılından kalma bu düşüncesini yaymak istemiyorum :D kalınlığı öyle bir izlenim veriyor çünkü ama sanırım kararımı verdim ilk linktekni alıcam

Tarihten kalma bilgisayar o performansı vermez düşüncesi yay sende. :)
Zaten adı üstünde Canavar olduğu için tasarımı da uyuyor kendisine :D

Evet dolara göre fiyatlar artar veya düşer ben alırken 3.800'dü şimdi 4.000 :)

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman haziranı bekleyeyim çünkü şuanki fiyata göre inanılmaz bir düşüş yaşayacaktır fiyatı dolar çok yüksek ve birden tavan yapacak peki ben bu makineyi nerden temin edebilirim izmirde oturuyorum burada bayiisi varmı çünkü biraz pinpirikli bir babam vardır 4000liralık makineyi ona online aldırmam pek mümkün değil

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
O zaman haziranı bekleyeyim çünkü şuanki fiyata göre inanılmaz bir düşüş yaşayacaktır fiyatı dolar çok yüksek ve birden tavan yapacak peki ben bu makineyi nerden temin edebilirim izmirde oturuyorum burada bayiisi varmı çünkü biraz pinpirikli bir babam vardır 4000liralık makineyi ona online aldırmam pek mümkün değil

İstanbulda Fokus bilgisayar var ama izmirde tam bilmiyordum şunu buldum herhalde orada satış yapıyorlar. Sitenin sağ üstündeki numaradan arayıp sorsanız iyi olur.

http://www.eatbilisim.com/notebook-tamiri-karşıyaka-izmir/monster-notebook/

Birde Monsteri arayıp izmirde satış yapıp yapmadıklarını sor :)

http://www.monsternotebook.com.tr/yardim.aspx?yrd=217

Belki o sahte filandır Mazallah :)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=425956]Mustafa.Demiral[/MENTION] [MENTION=363330]cakenow35[/MENTION] İzmir'de ana bayiileri yok.
Facebook'tan biri sormuştu sanırım cevaplamışlardı.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam yarın araştırırım o işi peki bu oyun ekipman işinden anlıyormusunuz? Klavye mouse kulaklı falan?Kendime bir set ayarlardım almayı düşünüyorum ama dediğim gibi kendime hiç güvenmiyorum :D eğer anlıyorsanız fikirlerinizi almak isterim

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=363330]cakenow35[/MENTION] İlla kreddi kartıyla ödemene gerek yok. Kapıda ödeme mevcut.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aaa o kötü oldu elden alabilmek için istanbula mı gitmem gerek?Yoksa burada ki yavru bayiden sipariş verebilirmiyim :D

Malesef kapıda şak diye 4000 lirayı ellerine sayabilecek kadar zengin değilim :) kredi kartı ile taksitlendirme yapmam gerek

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Tamam yarın araştırırım o işi peki bu oyun ekipman işinden anlıyormusunuz? Klavye mouse kulaklı falan?Kendime bir set ayarlardım almayı düşünüyorum ama dediğim gibi kendime hiç güvenmiyorum :D eğer anlıyorsanız fikirlerinizi almak isterim

Çok oyun oynarım ama sıradan bir kulaklık ve normal bir mouse kullanıyorum :D Daha ilgili kişilerden öneri alırsanız iyi olur
:)

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam onun için diğer bölümde konu açarım siz diğer soruma cevap verirseniz sevinirim

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Aaa o kötü oldu elden alabilmek için istanbula mı gitmem gerek?Yoksa burada ki yavru bayiden sipariş verebilirmiyim :D

Malesef kapıda şak diye 4000 lirayı ellerine sayabilecek kadar zengin değilim :) kredi kartı ile taksitlendirme yapmam gerek

Monster güvenilir bir yer :) Sıkıntı olmaz kredi kartı ile ödemede filan :) İsterseniz satış hattını arayıp halledin ya da internetten sipariş edersin.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam çok sağolun herşey için haziran ayında Allah izin verirse alıcam bu canavarı tekarardan hayırlı akşamlar kandilinizde mübarek olsun bu arada

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Sağol seninde kandilin kutlu olsun. Hayırlı akşamlar :)