3 televizyon arasında takıldım kaldım sizde hangisi.?

Bu konuyu okuyanlar

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arçelik te kullandım lg de ve samsung ta kullandım... Görüntüsü en güzel samsung un iptv uygulamalar vs konusunda ve görüntü konusunda lg de ön planda, kullanım kolaylığı dersen de arçelik iyi... Ama bana sorarsan arçelik alma sana tavsiyemi tekrar söylüyeyim LG veya samsung al bence.. Ben LG kullanıyorum çok memnunum... Kesinlikle Arçelik tavsiye etmiyorum yine de siz bilirsiniz... İlla yerli malı olsun onlar kazansın diyorsanız paranızı Arçelikten yana kullanabilirsiniz... 3 markayı kullandığım için bu şekilde söylüyorum tercih ve karar sizin...

Esenakn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dün hem phılıpsı hem arçeliği gidip yerinde gördüm baktım iki arasında baya bir fark var ppı hızı olsun ekran görüntüsü olsun akıllı özellikleri olsun phılıps ön plandaydı vatan bilgisayardan 4bine onu aldım şuan için memnunum bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Ben de 7503 modelini düşünüyorum. Beğendiniz mi herhangi pişmanlığınız var mı, tavsiye eder misiniz. Ya da zamanınız olduğunda artısını eksisini yazar mısınız? Kanal geçişleri nasıl. Ya da menülerde gezinme hızlı mı? Chrome kurabildiniz mi? Yani ben bilgisayar bağlamadan tarayıcı üzerinden film sitelerinden film izlemek istiyorum bu mümkün mü acaba?

Esenakn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Ben de 7503 modelini düşünüyorum. Beğendiniz mi herhangi pişmanlığınız var mı, tavsiye eder misiniz. Ya da zamanınız olduğunda artısını eksisini yazar mısınız? Kanal geçişleri nasıl. Ya da menülerde gezinme hızlı mı? Chrome kurabildiniz mi? Yani ben bilgisayar bağlamadan tarayıcı üzerinden film sitelerinden film izlemek istiyorum bu mümkün mü acaba?

Merhaba televizyonu daha kurmadım malum evi tutmadım daha fakat arkadaşım kurdu kullanıyor oldukça memnun ama kanal geçişleri falan çok yavaş harici bir sıkıntı sorun yok. Bildiğim kadarı ile Google olay özelliği var oradan chromu indirip istediğinizi yapabilirsiniz

K.Oze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhaba,

50PUS7303 modeli mevcut bende de. Google playden Chrome kurulumunu kaldırmışlar ama apk olarak kurabilirsiniz. Ayrıca Tv nin tarayıcısından film sitelerine girmek yerine Bilgisayar dan Chromecast ile hiç kablolu bağlantıya gerek kalmadan görüntüleri Tv nize aktarabilirsiniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bu varken philips alınmaz o sadece led lambası alınır gevur malı almayın yerli alın ekonomi canlansın yabancı alanlar haindir.