3 telefon seçeneği arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

supertazzik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SONY Xperia acro S
SAMSUNG Galaxy S3
HTC One X

açıkçası samsung a pek güvenemiyorum. daha önceki telefonlarının donanımsal kalitesini biliyoruz! Ama özellik olarak One X ile karşılaştırıldığında S3 biraz daha ağır basıyor...
üçüncü bi seçenek olarak da Xperia var tabii ki. Bu arada xperia'nın en üstün telefonun hangisi olduğunu pek bilmiyorum ama,
kısaca şöyle sorayım, Android işletim sistemli, piyasadaki en iyi telefon sizce hangisi ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben özellikleri ve diğer herşeyi için Samsung Galaxy S III diyorum. Bir satış sitesinde (Reklam Olmasın Diye Yazmıyorum) 1250TL-1600TL arasında alabilirsin.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
S3 ile one x kıyaslanıyor . Hemde yeni çıkacak sürümü bile değil. Kamera nerde ? El sallayalım şakaysa.

peacesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangi site oldugunu özelden atarmısnız teşekkür ederim 1250 1600 fiyat

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Önemli değil. Bizde Vatandaşlık görevimizi yapıyoruz.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
galaxy s3 ve one x biraz daha üst seviye telefonlar.

ancak arc s'deki timescape arayüzü çok başarılı. donanım açısından biraz zayıf olsada arayüz bir çok şeyi kapatıyor.

geçen gün karşılaştırıken arc s'de anasayfada hareketli wallpaper olmasına rağmen son derece akıcı kaydırma yapabiliyorken galaxy s2'de çok küçük kasılmalar gördüm.

tam inceleme şansım olmadığından kesin karar veremedim. yarın tekrar gidip s2'deki tüm programları kapatıp tekrar inceliyeceğim ancak performans olarak üstün bile olsa timescape arayüzü çok daha iyi.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
samsunglarin ekranlar guneste biraz zor gorunuyo yanliz bide o sorun var :p gerci htcler nekadar net bilemem de nokia killanmistim ondan once hersey okunabiliyodu acik gunes altinda bile :p samsunglarda gunes filtresi var ama gunes altinda o filtreler gunesi de engelledigi icin bi halt gorunmuyo . illa golge bulman lazim :D

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
HTC One X tasarım yönünden iyi olsa da çok sorunlu.
S3 en iyisi şu anda :)

Acro S'de Qualcomm S3 kullanılmış.İşlemciler konusunda o kadar iyi değilimdir ama One S S4 yerine S3'le gelecek diye olumsuz eleştiriler oldu.Isınma ve şarj problemleri varmış herhalde.

Neyse,aralarında önereceğim S3 :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Sadece daha iyi ve değiştirilebilir bir bataryaya sahip olsa gözüm kapalı One X derdim. Ancak şu aşamada S3. Sırf bu sebepten ben de S3 alacağım, aklım fikrim One X'te olsa da..

supertazzik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar IPhone 4S almak için biraz sıkıntı çekerim maddi yönden ancak sizce almışken S3 yerine yaklaşık 1000 TL'lik farkla iPhone almaya değer mi?

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de bir samsung galaxy s3 kullanicisi olaraktan sgs 3 almani oneririm sarji cok iyi gidiyor kamerasi cok iyi ve oyunlarda hic kasma yapmiyor bu ozellikleri benim cok hosuma gitti

WhiteNegro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede S3 hele ice cream sürümü çıktı çıkalı şarj sorunu kalmadı, çok rahatlattı gerçekten, tabi beraberinde getirdiği bir kaç küçük hatayı saymazsak.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
s3 kullananlara gülerim one x kullananlara üzülürüm o paralara o kadar kötü bir telefon alınamaz bide 4s ciler var onlar hepten sagmalık inek xperia acro s şu an en iyi cihaz en iyi özelliklere sahip suya ve toza dayanıklı özel çizilmez camıyla çok çekici şekil şemal htc ve samsunga 5 basar sony nin kamera ve ses kalitesinden haberinizde yok tabi şarjınında hepsinden daha fazla gittigini söyleyebilirim telefon xperia dır kullanmayan bilemez acro s cıksın ilk iş arc s i satıp acro s almak anladınızz ;)

Son mesajlar