3.500 TL Sistem Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha öncedende 4000 tllik sistem konusu acmıstım.Fakat o sistem biraz agır geldi :D.3500 TLlik sistem toplamak istiyorum.Monitor dahil.Bir kac istegim var ;
-GTX 1060
-Monitor 1 ms
-Ram 16 GB
Tavsiyelerinizi ve dolar duser biraz daha bekle gibi onerilerinizi bekliyorum :D.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Dolar "Kesin" düşer veya düşmez diyemeyiz. Dövizci tanıdığım var bizzat sordum. Seçimden sonra normale dönedebilir böyle devam da edebilir. 3500TL'ye verdiğiniz özelliklerle çok çok zor. Profesyonel, E-spor oyuncusu değilseniz normal bir insan 1ms ile 5ms arasındaki farkı anlayamaz zaten.

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 .ms de olur ama 23 inc olsursa daha iyi olur.Bu arada ne secimlerinden bahsediyorsunuz tam anlayamadim

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Anca bu kadar oluyo. İlerde 8 GB ram daha eklersin.
IMG_20161113_214205.JPG

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada yine monitorlu bir sistem bu sefer 4000 tllik sistem toplarmisiniz olmazsa butcemi arttiricamda

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar karar degistirdim.3500 tl lik sistem fakat monitorsuz onerilerinizi bekliyorum

Yaşar Sirkeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben Haziranda toplamıştım. Tekrar aynı sistemi topladım. arada 300 lira civarı bir fark oluştu. Özellikle ram'da aldığım zamanla bu zaman arasında yüzde 50 den fazla bir zamlanma gördüm.
Bana sorarsan 500 lira daha biriktir en azından 16 gb ramli ve SSD li bir sistem toplamaya çalış, işlemcinde i5-6600 ya da 6600K'yi tavsiye ederim.Tabi buda extra maliyet .Bu arada biraz beklemekte fayda var belki dolar da biraz düşer biraz daha ucuza mal etme şansın olur.

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fikriniz icin tesekkur ederim.Bende isterdim butcemi arttirmak ama daha fazla artirmam cok zor.Monitorumu ayri para biriktiriyorum.Suan bilgisiyar parasi tamam.Dolarin dusmesini bekliyorum ne zaman duserse o zaman alicam okul kapanana kadar zamanim var.Bu arada tavsiyeleriniz ve sistem onerilerinizi bekliyorum..

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Fikriniz icin tesekkur ederim.Bende isterdim butcemi arttirmak ama daha fazla artirmam cok zor.Monitorumu ayri para biriktiriyorum.Suan bilgisiyar parasi tamam.Dolarin dusmesini bekliyorum ne zaman duserse o zaman alicam okul kapanana kadar zamanim var.Bu arada tavsiyeleriniz ve sistem onerilerinizi bekliyorum..
Amerikanın seçimi biraz sindirilsin. Doların hali belli olur. Düşmezse ondan sonra da kolay kolay düşmez zaten.

Yaşar Sirkeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ekran kartını da en kötü gtx 1070 tavsiye ederim yada muadili bir AMD çünkü 1060 ile 1070 arasında fazla fiyat farkı var onun yerine daha ucuz bir AMD ekran kartı alınabilir.

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran kartını da en kötü gtx 1070 tavsiye ederim yada muadili bir AMD çünkü 1060 ile 1070 arasında fazla fiyat farkı var onun yerine daha ucuz bir AMD ekran kartı alınabilir.
İlk once fikriniz icin tesekkurler.Amd kart kullanmamamin sebebi nvidianin video cekme programi.Sadece oyun icinde 5 fps dusuruyo buda beni kendisine cekiyor.Gtx 1060 olmasi benim icin daha iyi olur sistem onerilerinize acigim

SiradanBirYoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1