27 Ocak Reyting Sonuçları Nasıl Oldu? Arka Sokaklar Kaçıncı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Hakan Göçmez

Editör
Editor
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
344
Puanları
18
Konum
Balıkesir


27 Ocak tarihinde ekranlara gelen yapımlar için reyting sonuçları açıklandı. Yapılan resmi açıklamalar ile birlikte gecenin galipleri belli olurken özellikle Arka Sokaklar yıllardan beri en çok izlenenler listesinden bu hafta da düşmedi.

27 Ocak Reyting Sonuçları Arka Sokaklar’ı Birinci Yaptı!

Bugüne kadar özellikle Cuma akşamlarının en çok ilgi çeken yapımlarından birisi olmayı başaran Arka Sokaklar dün akşam da yine en çok izlenen yapımlardan birisi olarak zirveyi kimseye kaptırmadı. Yapılan açıklamaların ardından reyting sonuçları belli olurken özellikle yeni başlayan Survivor'ın yüksek izlenme oranlarına ulaşamaması dikkat çekti. Öyle ki geçtiğimiz sezonlarda en çok izlenen programlardan birisi olan Survivor, zirveyi kimseye kaptırmıyordu. Fakat özellikle bu yıl çok iddialı yapımların ekranlarda yer alması Survivor'ın da sıralamalarda geride kalmasına neden oldu.

Yayınlanan reyting rekorlarına göre Survivor ancak üçüncü sırada yer alabildi ve zirveden oldukça uzak kaldı. Gecenin galipleri arasında yer alan diğer bir dizi Survivor'ın önünde yer alan Aşk ve Mavi oldu.

Gecede ilk ona giren yapımlar ve diziler ise şöyle;

Arka Sokaklar özet, Show Ana Haber, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, Evleneceksen Gel, Aşk ve Mavi özet, Atv Ana Haber.
 
Üst
stat counter