2500Tl'ye telefon önerisi lazım

Bu konuyu okuyanlar

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
*Arkadaşlar selam , 2500tl gibi bi bütçem var şuan kullandığım telefon ''Samsung galaxy s4 mini'' artık telefonumu değiştirmek istiyorum ve bütçem pek fazla değil düzgün bi seçim yapmam gerekiyo.Xiaomi mi6 veya Xiaomi mi mix düşündüm fakat servis ve garantisine pek güvenemediğim için onu eledim.
*Şuan kafamda Huawei p10 lite ve Huawei mate10 lite var versus.com üzerinden karşılaştırdığım zaman mate 10 lite ın daha üstün olduğunu düşünüyorum sizce mate 10 lite alınabilir bi telefon mu
*P10 Lite veya Mate 10 Lite Kullanıcıları varsa yorum yaparsa çok mutlu olurum
*Bütçeyi aşmayacak önerileriniz varsa mutlu olurum
!!!Daha önce ios bi telefon kullanmadım kullanan arkadaşlarım evet huawei performans olarak daha iyi fakat ios olması bile bi ayrıcalık gibisinden konuşuyolar iphone 6s alınabilir bi telefon mu ?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Huawei ve Lite isimlerini bir arada görürsen kaç hepsi çok yüksek fiyatlandırmalara sahip. O fiyatta TR garantili alacağın belki de en iyi cihaz XZ1

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pek Sony düşünmüyorum kendi paramla almiycam ailemden para alıp alıcağım için ilk önce ne alıcağımı onlara söylemem lazım ve babam sony-casper-asus bu gibi markaların telefonlarını hayatta almaz , imkanı yok

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
Galaxy S7 daha iyi bir seçenek olacaktır

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerasinin iyi olmasini istiyorum s7 nin kamerasi huawei ler kadar iyi degil

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 onermenizin sebebi nedir ? Islemcisi mi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonumun biraz buyuk ve cercevesinin kucuk olmasini istiyorum mate10 lite tam istedigim gibi fakat neden buraya yorum yapanlarin alma demesini pek anlayamadim.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
13
Huawei p10 taviye ederim. Gerek kamera gerek kullanım kolaylığı açısından harika.

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Kamerasinin iyi olmasini istiyorum s7 nin kamerasi huawei ler kadar iyi degil
Size s7 önermek istemem çünkü ghost screen-pembe ekran sorunu filan var ancak s7 nin kamerasına kötü demek nedir hocam, hiç s7 gördünüz mü? Şuan note8 in ana kamerası bile s7 ile aynı. Mate 10 lite p10 lite kamera anlamında s6nın sunduğu deneyimi bile veremez. Bu arada bende sizinle çok benzer bir bütçeye sahibim ve yeni telefon arıyorum ancak şubat ayındaki mwc yi bekliyorum. Size de öneririm tabi aceleniz yoksa.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
S7 Edge bulabilirsen al. Mate 10 Lite’ın işlemcisi pek iyi değil.

Reaksiyon puanı
13
S7 edege kamera olarak harikadır. P10 ise birkaç tık daha iyidir. Mate 10 Lite de leica kamera olmadığı için çekimleri pek iyi değil.

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Size s7 önermek istemem çünkü ghost screen-pembe ekran sorunu filan var ancak s7 nin kamerasına kötü demek nedir hocam, hiç s7 gördünüz mü? Şuan note8 in ana kamerası bile s7 ile aynı. Mate 10 lite p10 lite kamera anlamında s6nın sunduğu deneyimi bile veremez. Bu arada bende sizinle çok benzer bir bütçeye sahibim ve yeni telefon arıyorum ancak şubat ayındaki mwc yi bekliyorum. Size de öneririm tabi aceleniz yoksa.
Dikkatli okursan söylediğim huawei modelleri kadar iyi değil dedim kötü kamerası var demedim

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Dikkatli okursan söylediğim huawei modelleri kadar iyi değil dedim kötü kamerası var demedim
Belirttiğiniz huawei modellerinden daha iyi olduğunu söyledim bende. Bunu youtube kanallarında ki onlarca incelemeden bulabilirsiniz. s7 nin kamera anlamında yapamayıp huaweinin yaptığı tek şey bokeh onun dışında s7 tokatlar geçer. Ancak sadece ekranına güvenemiyorum.

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2500de benim max bütçem pek 2500 e taşımak istemiyorum daha uygun bi fiyata sıkıntı çekmiyceğim bişey arıyorum o yüzden s7 yi pek zorlamak istemiyorum

Reaksiyon puanı
892
Ben 6s kullanıyorum. Gece çekimleri hariç muazzam kamerası var ve çok hızlı ama mi6 tavsiyemdir. İnternette kvk garantili olarak bulabilirsiniz.

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xiaomi nin servisinden çekiniyorum , 6s 2500-2600 gibi fiyatlarda 2500 de az önce yazdığım gibi benim maxmaxmax limitim yani daha az fiyata bulmak asıl amacım

Reaksiyon puanı
892
İthalat garanti sorunu yoksa sizin için 2200 küsüre note fe var mükemmel bir cihaz bence

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ithalatçı garantiye güvenemiyorum :(

Reaksiyon puanı
892
O zaman mate 10 lite alabilirsiniz. Tasarımı çok hoş.Kamerası da iş görür.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 10 Liteyi 1800'e bile almak fazla para vermektir. Hadi uçtum diyelm 1700 falan belki eder. Kesinlikle Mate 10 Lite'ye 2000+ para vermeyin.

Reaksiyon puanı
892
Mate 10 Liteyi 1800'e bile almak fazla para vermektir. Hadi uçtum diyelm 1700 falan belki eder. Kesinlikle Mate 10 Lite'ye 2000+ para vermeyin.
Gerçi evet fiyatını haketmiyor.Ben olsam o fiyata koşa koşa mi6 alırım ama alacak olan xiaominin servisine güvenmiyormuş.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
*Arkadaşlar selam , 2500tl gibi bi bütçem var şuan kullandığım telefon ''Samsung galaxy s4 mini'' artık telefonumu değiştirmek istiyorum ve bütçem pek fazla değil düzgün bi seçim yapmam gerekiyo.Xiaomi mi6 veya Xiaomi mi mix düşündüm fakat servis ve garantisine pek güvenemediğim için onu eledim.
*Şuan kafamda Huawei p10 lite ve Huawei mate10 lite var versus.com üzerinden karşılaştırdığım zaman mate 10 lite ın daha üstün olduğunu düşünüyorum sizce mate 10 lite alınabilir bi telefon mu
*P10 Lite veya Mate 10 Lite Kullanıcıları varsa yorum yaparsa çok mutlu olurum
*Bütçeyi aşmayacak önerileriniz varsa mutlu olurum
!!!Daha önce ios bi telefon kullanmadım kullanan arkadaşlarım evet huawei performans olarak daha iyi fakat ios olması bile bi ayrıcalık gibisinden konuşuyolar iphone 6s alınabilir bi telefon mu ?

İlla iPhone alacam diyorsan; iPhone 6S alınabilir bir telefon fakat 2.500 TL verebiliyorken üstüne biraz daha ekleyip iPhone 7 almanı tavsiye ederim. Ben kendim 6 kullanıcısıyım ilk çıktığında almıştım gayet memnunum bataryası hariç. Tabi her insan iPhone beğenmeyebilir kullanışı ona göre olmayabilir. Senin telefonu ne için kullanacağın önemli arkadaşlarının söylemesi ya da benim söylemem önemli değil. O yüzden her hangi bir operatör’ün mağazasına gidip aklında olan telefonlarda yapmak istediğin şeyleri orda deneyip kendin kullanman ve sende oluşturacağı izlenim önemli.

Reaksiyon puanı
892
İlla iPhone alacam diyorsan; iPhone 6S alınabilir bir telefon fakat 2.500 TL verebiliyorken üstüne biraz daha ekleyip iPhone 7 almanı tavsiye ederim. Ben kendim 6 kullanıcısıyım ilk çıktığında almıştım gayet memnunum bataryası hariç. Tabi her insan iPhone beğenmeyebilir kullanışı ona göre olmayabilir. Senin telefonu ne için kullanacağın önemli arkadaşlarının söylemesi ya da benim söylemem önemli değil. O yüzden her hangi bir operatör’ün mağazasına gidip aklında olan telefonlarda yapmak istediğin şeyleri orda deneyip kendin kullanman ve sende oluşturacağı izlenim önemli.
Ben 6S almıştım bence iphone 7 ye pek gerek yok.Nerdeyse benzer cihazlar hatta 7nin eksiği var kulaklık girişi yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eskiden alanlar hakkında bir yorumum yok ama şu günlerde 6S alandan kaçarım.
6S kesinlikle alınmaz. Ederinin çok üstünde satılan bir cihaz.

Reaksiyon puanı
892
Eskiden alanlar hakkında bir yorumum yok ama şu günlerde 6S alandan kaçarım.
6S kesinlikle alınmaz. Ederinin çok üstünde satılan bir cihaz.
2300₺ye veya daha altına inmesi gereken bir cihaz artık.Ama 6s bence o kadar da kötü değil.A9 çipset ve gündüz fotoğrafları gayet iyi.Ois olmaması biraz kötü ama.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Ben 6S almıştım bence iphone 7 ye pek gerek yok.Nerdeyse benzer cihazlar hatta 7nin eksiği var kulaklık girişi yok

A10 ile çok fark yaratıyor bence iPhone7. Dediğiniz kadar da fark olmayan iki telefon değil bence. iPhone 7’nin batarya performansı da daha iyi 6S’ten. 7 ve 8 arasında fark yok deseydiniz katılırdım ama 6S ve 7 arasında var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
6S'de 7'de o fiyatlarda alınmaz deyip konuyu kapatılım bence. İkisi de bir 700 TL düşmeli en azından.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
6S'de 7'de o fiyatlarda alınmaz deyip konuyu kapatılım bence. İkisi de bir 700 TL düşmeli en azından.

Fiyat konusuna gelirsek hangi telefon 5.000-6.000 lira hak ediyor ki? Bence en pahalı telefonun 3.000 olması gerekiyor. O konuya girmeye gerek yok.