2500 tl kasa + monitör

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ya peki kasayı değiştirme şansım yok mu ? İlla bu kasa mı ya :/ itopyanın en güzel özelliği parçaları değiştirebiliyoduk.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada kasada cd koyma yeri var mı? Zoom yaptım ama yok gibi gözüküyo

Aa bi dakika kasa güzelmiş ama fotoda kötü çıkmış :D donanım arşivinin videosna tekrar bakınca anladım kasanın nasıl olduğunu.

Arkadaşlar acaba üstteki pcyi mi alayım yoksa şu pcyi alıp yanına iyi ekipman ve sağlam bir monitör mü alayım ?
Pcnin linki : DA-MAA/R3 2200G/AMD Vega 8 Grafik İşemci/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Eğer o üsttekini alırsam klavye, monitör, mause falan biraz kötü almam gerekiyor. Bu beni baya idare eder gibime geliyo.
Oyun testi videosu :
Üsttekini al bence ;)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Üsttekini al bence ;)
Onu almak içimden geçiyor ama monitör - klavye - mause - kulaklık için daha az bütçe kalıyor monitör 590 tl desek 21.5 inç, iyi ekipmanlar da yine 3 ü 350 tlye falan patlar. Pc kadar ekipmanlara da önem veriyorum. daha ucuza ekipman alsam başıma gelcekleri biliyorum, ucuz olanlar hiç dayanmıyor özellikle kulaklık ve klavyeler. Rampage titan k9 aldım 60 tl civarına, şuan tab ve wasd harfleri sıkıntılı, 3 yumruk atıyorum düzeliyo ama günde 45 kere vurunca insanın eli ağrımaya başlıyor. Kulaklık da defalarca 50 60 tllik aldık hepsi bozuldu bir şekilde en son 110 tlye aldık o da hafif hafif gitmeye başladı.

Reaksiyon puanı
390
Donanım arşivi youtube da ucuz kasalar topluyor isterseniz onları da inceleyin

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Pc toplamaktan falan vazgeçtim. Zaten pcye yazın girebilecekmişim sabahları, onun yerine telefonu daha iyi alıcam.