2500 tl elden telefon

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
2500'e kadar bütçem belki biraz zorlayıp 2600 yaparım. Teknosada taksitle filan olursa 3000 de olur onun dışında çıkmaz :/
Benim de bütçem tam olarak öyle bi şey :D zenfone 5 keşke tekrar gelse ya :/

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Nokia 8 alınabilir. 5.3 inç ekran, Snapdragon 835 (845'ten sonra en iyi işlemci), distribitör garantili, 3.5 mm'lik jak girişi var ve kutusundan kulaklık da çıkıyor. Hepsiburada sitesinde 2100 TL. Bu fiyata alınabilir bence ama tasarımı tartışılır.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Nokia 8 alınabilir. 5.3 inç ekran, Snapdragon 835 (845'ten sonra en iyi işlemci), distribitör garantili, 3.5 mm'lik jak girişi var ve kutusundan kulaklık da çıkıyor. Hepsiburada sitesinde 2100 TL. Bu fiyata alınabilir bence ama tasarımı tartışılır.
Elden alıcam ben :/

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar oyun oynamayacağım için beni sosyal medya kullanımında tatmin edebilecek başka telefon önerebilir misiniz ? Şimdi daha ucuz telefon alıp ilerde ps4 alırken belki ailemden yardım isteyebilirim de ondan düşük bütçeli almam işime gelir. 2500 tlyi sosyal medya kullanımına (ipadim var ve onu genelde kullanıyorum yani sosyal medyaya bile telefondan bazen bakıcam) vermek istemiyorum. 1500-2000 tl arası daha idealdir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Elden alıcam ben :/

arkadaşlar oyun oynamayacağım için beni sosyal medya kullanımında tatmin edebilecek başka telefon önerebilir misiniz ? Şimdi daha ucuz telefon alıp ilerde ps4 alırken belki ailemden yardım isteyebilirim de ondan düşük bütçeli almam işime gelir. 2500 tlyi sosyal medya kullanımına (ipadim var ve onu genelde kullanıyorum yani sosyal medyaya bile telefondan bazen bakıcam) vermek istemiyorum. 1500-2000 tl arası daha idealdir diye düşünüyorum.
O zaman git iPad Pro al 2800e.
Telefonun ile idare et. Evden çok çıkmayan birisisin herhalde.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
O zaman git iPad Pro al 2800e.
Telefonun ile idare et. Evden çok çıkmayan birisisin herhalde.
Evden ne kadar çıktığım tartışılır, orta denebilir. Telefonumla idare edemiyorum çünkü facebook a girdiğimde bile kapanması veya donması beni çıldırtıyor yani okulda 40 dk boş derste bi telefon açıcaz veya bi gezmeye çıkmışım ordan kuzenimin evine gidicem, doğal olarak ipadim yanımda olmuyor ve telefon aşırı kasıyor, telefonu kırmamak için zor tutuyorum kendimi. En azından bu tarz durumlarda video açabilecek, instagrama falan girebilecek bir telefon lazım bana.

FatihEmre.212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
AXON 7 incele istersen.

incelemeni isterim

Son düzenleme:

FatihEmre.212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende mediamartta gezerken gözüme çarpmıştı da anladım.

Sefa.Erbasaran

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Çok kararsız birisiniz galiba forumda en az 10 tane konu açtınız telefon alacağım diye ilk konu 6s di galiba yanlış hatırlamıyorsam :D:D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Çok kararsız birisiniz galiba forumda en az 10 tane konu açtınız telefon alacağım diye ilk konu 6s di galiba yanlış hatırlamıyorsam :D:D
aşırı kararsız birisiyimdir, bu kararsızlık yüzünden zaman zaman sıkıntılar yaşadım. İşte bu kararsızlık yüzünden o kadar konu açtım ve hala kararsızım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
aşırı kararsız birisiyimdir, bu kararsızlık yüzünden zaman zaman sıkıntılar yaşadım. İşte bu kararsızlık yüzünden o kadar konu açtım ve hala kararsızım.
Tekno marketlerde seçenekler kısıtlı
S7
Xz1
Mi mix 2
Htc u ultra
Mi 6
Nokia 8

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Eski bir işlemci kullanıyor verdiğin paraya değmez 3 senelikti yanlış hatırlamıyorsam
2016 mart

100tl daha masrafın büyütec için??

Kısaca çöp diyelim?
Espiriyi geç anladım :D
Ya o boyutta bundan önce iphone 4 kullanıyodum ve yetiyodu bana hatta keşke j7 ye geçmeseydim diyorum iphone 4 daha iyiydi.
Bu kadar ios telefon isteme sebebim de bana daha kolay geliyo kullanımı, bu arada a9 işlemci o kadar kötü değil benim ipadim bile a8 kullanıyor ki zaten işlemci pek fark etmiyor benim isteğimi sd 625 li redmi note 4 bile karşılıyor (annemde var) whatsapp indirrim belki instagram falan onu da ipadde kullanıyorum genelde. Whatsappı bile weble ipad veya pcden kullandığım oluyor :D yani alo desin, arada bir wp açsın, spotify açsınyeter diyebilirim.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
2016 mart

Espiriyi geç anladım :D
Ya o boyutta bundan önce iphone 4 kullanıyodum ve yetiyodu bana hatta keşke j7 ye geçmeseydim diyorum iphone 4 daha iyiydi.
Bu kadar ios telefon isteme sebebim de bana daha kolay geliyo kullanımı, bu arada a9 işlemci o kadar kötü değil benim ipadim bile a8 kullanıyor ki zaten işlemci pek fark etmiyor benim isteğimi sd 625 li redmi note 4 bile karşılıyor (annemde var) whatsapp indirrim belki instagram falan onu da ipadde kullanıyorum genelde. Whatsappı bile weble ipad veya pcden kullandığım oluyor :D yani alo desin, arada bir wp açsın, spotify açsınyeter diyebilirim.
Teknosadan mi 6 al uzun yıllar kullan veya mi note 3

Arkadaşta se var memnun değil kasıyor cidden bende gördüm 32gb lik model
İphone eskisi gibi değil ios11 le battı

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Teknosadan mi 6 al uzun yıllar kullan veya mi note 3

Arkadaşta se var memnun değil kasıyor cidden bende gördüm 32gb lik model
İphone eskisi gibi değil ios11 le battı
Arkadaşınızın telefonunda hangi uygulamalar var ?

Ya aslında xiaomiler süper ama ben çok özellik istemedğimden tr garantili olsun, donanımı daha kötü olsun düşüncesindeyim.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Arkadaşınızın telefonunda hangi uygulamalar var ?

Ya aslında xiaomiler süper ama ben çok özellik istemedğimden tr garantili olsun, donanımı daha kötü olsun düşüncesindeyim.
Face insta gibi şeyler oyun oynamıyor