250 Tl bütçeli kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşlar merhaba, tam 250 tlye bi kulaklık arıyorum. Ne kadar bütçemin altında olsa da (trendyolda 170-190 tl arası) plattan 2 nin kablolu olan modeli çok ilgiimi çekti biraz araştırdıktaN sonra daha da hoşuma gitmeye başladı. Ama şu kulak kısmındaki müzik değişme şeyi ve üst kafa bandı kısmının çıkma özelliği kablolusunda var mı bilmiyorum aklıma takıldı, varsa onu alcam gibi duruyo güzel detaylar.
Ben 250 tlye en iyi performansı alabileceğim kulaklığı istiyorum ve bozulmasını istemiorum aldığım kulaklıklar hep bozuluyo bu sefer iyi bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Bluethootlu olup olmaması çok farketmiyor, tercihim kulaküstü.
Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aliexpressten falan alışveriş yapmıyorum türk siteleri sadece.
Türk sitelerinden ne önerebilirsin ? Yurtdışından gelmesini bekleyemem şuan

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Aliexpressten falan alışveriş yapmıyorum türk siteleri sadece.
Türk sitelerinden ne önerebilirsin ? Yurtdışından gelmesini bekleyemem şuan
Ben Türkiyeden önermiyorum çünkü senin bahsettiğin fiyat aralığında parasını hak eden kulaklıklar çinde...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bütçeyi 300 e falan yükselttim ne önerebilirsiniz başka ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

O xb550ap a baktım 230 a var d&r da iyiyse alacam inşAllah bu cumartesi

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aklımda 3 kulaklık var anlıyosanız yardımcı olur musunuz ?
Şöyle modelleri yazayım :
Sony mdr xb55ap
Sony wh ch500
Jbl Tune 500BT

jbl çok hoşuma gitti özellikle tasarımı.
Bluethootlu olması güzel olur.

Benim için ses performansı, yalıtımı (sadece içeri alma değil dışarı ses vermemesi lazım) ve konforu önemli. Sesten kastım aşıır bir performans değil yani. Genelde rahmetli xxxtentactionu falan dinliyorum onun şarkıları basslı mı bimiyorum (bass ne hala onu anlamadım) ona göre önerirseniz sevinirim :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Aklımda 3 kulaklık var anlıyosanız yardımcı olur musunuz ?
Şöyle modelleri yazayım :
Sony mdr xb55ap
Sony wh ch500
Jbl Tune 500BT

jbl çok hoşuma gitti özellikle tasarımı.
Bluethootlu olması güzel olur.

Benim için ses performansı, yalıtımı (sadece içeri alma değil dışarı ses vermemesi lazım) ve konforu önemli. Sesten kastım aşıır bir performans değil yani. Genelde rahmetli xxxtentactionu falan dinliyorum onun şarkıları basslı mı bimiyorum (bass ne hala onu anlamadım) ona göre önerirseniz sevinirim :D
Whch500 iyi bir ses kalitesi sunuyormuş,baslar da tizler de dengeli.Jbl t500bt de iyi fakat 20 saat pil ömrü sunmuyor.Mdrxb550ap tam bass severler için tasarlanmış xxxtentacion şarkıları için uygun,rock müziklerini de iyi dinlersin.Ama whch500 en ideal kulaklık,kablosuz ve ses dengesi bakımından.Kablolu aldığına pişman olabilirsin.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aldım wh ch500 teşekkürler

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Küçük bir eleştiri olarak Biraz sesi dışarı veriyo gibime geldi bunu söyleyebilirim.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
düzeltme yapayım sesi dışarı vermiyo ben kulağımdak çıkarıjca veriyo diye söylemiştim ama kulağıma takınca vermiyo. Yanlış test yapmışım :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Son güncelleme olarak şunu yazayım ürün bozuk çıktı :D hiçbir telefon tablete bağlanmıyor. İlk gün kuzenimin telefonuna bağlanmamıştı dikkate almamıştım, benim telefonuma bağlanmıştı bir tek sonra unut dedim bende de bidaha gözükmedi. Bugün teknosaya gidip iade isteyeceğim :/

Oysaki cidden çok beğenmiştim :(

Reaksiyon puanı
892
Son güncelleme olarak şunu yazayım ürün bozuk çıktı :D hiçbir telefon tablete bağlanmıyor. İlk gün kuzenimin telefonuna bağlanmamıştı dikkate almamıştım, benim telefonuma bağlanmıştı bir tek sonra unut dedim bende de bidaha gözükmedi. Bugün teknosaya gidip iade isteyeceğim :/

Oysaki cidden çok beğenmiştim :(
Tuşa uzun basıyorsun sonra bağlanıyor,bende de oldu yaptım düzeldi.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
ama çok saçma değil mi hiçbir cihazda görünmüyor.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Tuşa uzun basıyorsun sonra bağlanıyor,bende de oldu yaptım düzeldi.
Evet dediğiniz gibiymiş yeni görüştüm teknosa ile ürün bugün gelmiş yarın inşAllah alacağım raporda kırmızı mavi yanana kadar beklenmesi lazım diyomuş

Reaksiyon puanı
892
Evet dediğiniz gibiymiş yeni görüştüm teknosa ile ürün bugün gelmiş yarın inşAllah alacağım raporda kırmızı mavi yanana kadar beklenmesi lazım diyomuş
Aldığım günün ikinci günü okulda kullanacaktım farklı bir cihaza bağlanmış muhtemelen o kişide de bundan vardı,taktım kulaklığı hiç dinlemediğim müzikler çalıyor.Cihazımı da görmedi sinir oldum,sonra araştırdım bu yöntemi buldum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aldığım günün ikinci günü okulda kullanacaktım farklı bir cihaza bağlanmış muhtemelen o kişide de bundan vardı,taktım kulaklığı hiç dinlemediğim müzikler çalıyor.Cihazımı da görmedi sinir oldum,sonra araştırdım bu yöntemi buldum.
Ya benim üzüldüğüm kısım ben boşuna 5 gün kulaklıksız kaldım onu geçtim teknosa çalışanı da bilmiyor.