250-500 TL Arası Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhaba internetten üzerinden saat almayı düşünüyorum fakat istediğim saati bulamiyorum sizden isteğim 250-500tl arası güzel bir saat.Birde Seiko sks421p'nin siyah rengi çok güzel fakat baya pahalı buna benzer güzel saatler varsa bildiğiniz
yazarmısınız,teşekkürler.Birde mümkünse bilindik bir site verirmisiniz (hepsi burada vb)

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar merhaba internetten üzerinden saat almayı düşünüyorum fakat istediğim saati bulamiyorum sizden isteğim 250-500tl arası güzel bir saat.Birde Seiko sks421p'nin siyah rengi çok güzel fakat baya pahalı buna benzer güzel saatler varsa bildiğiniz varsa yazarmısınız,teşekkürler.Birde mümkünse bilindik bir site verirmisiniz (hepsi burada vb)
Fossil Fs5237 Erkek Kol Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri buna bı bak istersen

---- Mesajlar birleştirildi ----

269tl

Son düzenleme:

PorteLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fossil Jr1401 Erkek Kol Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Çelik kordon sevdiğini varsayarak bunu öneriyorum, ben saat konusunda internete güvenmiyorum. Saatin elindeki ağırlığı önemli olan deneyerek almanı tavsiye ederim

Quantum Powertech ADG647.350 Erkek Kol Saati Fiyatı

Bu Saat de hoş ve markanin 2 tane saatini kullandım güzel ama 1 tanesini garantiye yollamıştım 5-6 ay serviste kaldı saati unutmuştum artık aklıma geldiğinde arayıp bilgi aldım ve saati kaybetmişler :D sonrasında sorumluluk alıp yeni saat beğenmemi istediler ve yeni bir saat yolladılar

Son düzenleme:

Sjajaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Fossil Jr1401 Erkek Kol Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Çelik kordon sevdiğini varsayarak bunu öneriyorum, ben saat konusunda internete güvenmiyorum. Saatin elindeki ağırlığı önemli olan deneyerek almanı tavsiye ederim

Quantum Powertech ADG647.350 Erkek Kol Saati Fiyatı

Bu Saat de hoş ve markanin 2 tane saatini kullandım güzel ama 1 tanesini garantiye yollamıştım 5-6 ay serviste kaldı saati unutmuştum artık aklıma geldiğinde arayıp bilgi aldım ve saati kaybetmişler :D sonrasında sorumluluk alıp yeni saat beğenmemi istediler ve yeni bir saat yolladılar
Quantum powertech ADG647.350 güzel gibi aslında peki birşey sorucam bozulma sebebi neydi yani alsam çok çabuk bozulabilirmi?

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Hocam size belirli bir model öneremem belki ama aklınızda bulunsun: Emperio Armani, Fossil vs bu tarz moda ürünleri üreten markaların saatlerini tercih etmeyin. Bu tarz markaların mekanizmaları genelde tek bir yerden gelir ve aynı fiyat bandındaki diğer markalara göre de kaliteli değildir. Bin küsur liralık Emperio Armani'nin içinde minicik 20 dolarlık mekanizma kullanıldığını bilirim. Saat, saatçiden alınır diye bir kavram vardır. Ben bütçenize uygun bir Seiko veya en azından bir Casio almanızı tavsiye ederim. Ben Hepsiburada'daki ne olduğu belli olmayan bir satıcıdan alacağıma Kosovalı Saat'ten almıştım. Ürünü hızlıca kargolayıp sorunsuzca elime ulaştırdılar. Ayrıca sitede sizin bütçenize uygun, Casio'nun Edifice serisinden güzel çelik/deri kordonlu saatler vardı.

Son düzenleme:

PorteLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Quantum powertech ADG647.350 güzel gibi aslında peki birşey sorucam bozulma sebebi neydi yani alsam çok çabuk bozulabilirmi?
Kardesim geç olacak ama sistem ile ilgili bi durum değildi, kavgada akrep'i çıkmıştı babama verdim saatçiye yaptır diye oda garantiye yollamış :d