22 ekim windows 7 için sorunsuz aktivasyon aracı

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yenisin belli. illegal paylaşım yasak. birazdan bir mod konuyu kilitleyecek, sen de banlanacan.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar insanlara böyle hakaretler etmeyelim yenidir arkadaş bilmiyordur kuralları

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Biraz kafa kullanılabilir biz resmi bir forumuz diğerleri gibi korsan illegal paylaşım yapmayız.Yapacaksınız özelden yapın(O da yasak galiba:D)

gnsg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya baksanıza 26 mesajı var belli yeni olduğu(Ben de yeniyim) bu kadar üstüne gitmeyin

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
ya baksanıza 26 mesajı var belli yeni olduğu(Ben de yeniyim) bu kadar üstüne gitmeyin
Özür dileriz
Ama benim sinir konuyu açana bu konu ile ilgili başka bir paylaşımında full reklam olduğundan

maydanoz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
26 adet mesajı olan üye , konu açabiliyor mu? Benim 58 adet mesajım var. Konulara cevap yazmak istediğimde,"bu konuya cevap yazabilmeniz için 100 adet mesajınız olması gerekiyor" uyarısı geliyor. Dolayısıyla cevap yazamıyorum. Bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
26 adet mesajı olan üye , konu açabiliyor mu? Benim 58 adet mesajım var. Konulara cevap yazmak istediğimde,"bu konuya cevap yazabilmeniz için 100 adet mesajınız olması gerekiyor" uyarısı geliyor. Dolayısıyla cevap yazamıyorum. Bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.

O dediğin Gündem ve Tavsiye Ettiğiniz Siteler bölümleri için geçerli. :)

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
adam konu acmıs paylasmıs sorun ne ?
gereksız kısıler ılla bırılerıne saldırcak ya ıste..

dusuncen ııcın ayrıca saol dento..

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Hakaret etmeye gerek yok yeni üye bilmiyormuş ama şimdi öğrendi bir daha illegal paylaşım yapmaz :):) Hoş geldin bu arada.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Beyler burası mahallesi kahvesi değil. İkiniz de ceza alacaksınız...

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Abi bu ne ya yorumlara bak....
ALMİ kardeşim bu agresiflik niye
DENTO sende ona aynı şekilde karşılık verdiğin için pek fark bırakmadın aranızda. halbu ki mesajların geneli paylaşımını değil ama seni mazur gören cinstendi.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
almi derin sorunlar içinde sanırım
Bırak yaa insan bu kadar aptal olmaz ki illegal paylaşım yapcak kadar istiyosanız buraya fulll cracklerle doldurak hee ne dersiniz?
Bu arada benim agresifliğim dento ya benim ziyaretçi bölümüme girip bakın

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Bırak yaa insan bu kadar aptal olmaz ki illegal paylaşım yapcak kadar istiyosanız buraya fulll cracklerle doldurak hee ne dersiniz?

Ben profilinde ziyaretçi mesajı göremedim Almi

murtaza212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ulan ALMİ aptalı sana içimden geçirdiğim küfürleri buraya yazmayım forum kapanır sen ne ahlaksız ve gerizekalı bir adamsın yaaa sana ne oluyo kardeşim sen buranın agasımısın konu açıyorum paylaşım yapıyoruz adam uçuk kaçık geri zekalı şeklinde yazılar yazıyosun s..tir git bu forum da yeniyim diye pc yi de yeni biliyorum mu sanıyosun bilgisayar programcılığı mezunuyum ben o senin çok bildiğini sandığın windows 7 nin atalarına parmak attım ben

1) Küfürleri yazmaktan ziyade önce yazı yazmayı öğrenmeni tavsiye ediyorum.(imla kılavuzu bulundurabilirsin yanında)
2)Pc'yi yeni mi öğreniyorsun bilmiyorum ama interneti sanırım dün bağlattın.
3)Programcılığı da birilerinin atalarına parmak atmak için okuduysan yazık etmişsin daha kolay yolları da vardı o işin.

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25

ben öyle bişy demedimki arkadaşım
öyle olmasın tabi ama sende aşırı tepki veriyosun bırak nasılsa modlar gereğini yapr hem herkesinde dediği gibi yeni bi üye muhtemelen bilmiyodur
zira bilse silineceğini bile bile yayınlamazdıki

dento

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1) Küfürleri yazmaktan ziyade önce yazı yazmayı öğrenmeni tavsiye ediyorum.(imla kılavuzu bulundurabilirsin yanında)
2)Pc'yi yeni mi öğreniyorsun bilmiyorum ama interneti sanırım dün bağlattın.
3)Programcılığı da birilerinin atalarına parmak atmak için okuduysan yazık etmişsin daha kolay yolları da vardı o işin.
gereksiz polemiklere girmek istemiyorum konuyu bilmiyorsun o yüzden yorumlarını kendine sakla

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bence zamanı geldi artık bi susun ha :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Yeni üye olan birisi kuralları bilemeyebilir. Fevri davranışlara gerek yok bence. Konusu kilitlenip, uygun bir dille uyarılsaydı bu polemiklerin hiçbirine girmemiş olacaktık.

mseker32

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tahsil cehaleti alır, bilmem ne baki kalır (bu sözü burada akademik sıfat taşıyan bazılarına addediyorum). kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yoktur. birinin yasak olan birşeyi bilmemesine karşılık hakaret ederek karşılık verilmesi gerekmez.

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ALMİ de bunu sürekli yapıyor insanlar bilmiyor olabilir... Ama herkese bi tepeden bakmalar aşağılamalar falan... Hiç yakışık almıyor... Ama diğer arkadaş da keşke aynı seviyeye inmeseydi...

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
ALMİ de bunu sürekli yapıyor insanlar bilmiyor olabilir... Ama herkese bi tepeden bakmalar aşağılamalar falan... Hiç yakışık almıyor... Ama diğer arkadaş da keşke aynı seviyeye inmeseydi...
Kimse benim seviyeme inemez!