2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    85

Bu konuyu okuyanlar

ANTERAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Falcao Galatasaray'da. Zamanında bırak Van Persie Slimani için 25-30 gol biçti bu medya. Kimse Diagne gol kralı olacak demedi. Yani doğru tahmin futbolda zordur.
Fenerbahçe formunda. İlk 6 haftayı 18 puanla kapatırsa şampiyonluğun yüzde yirmi beş garantiler. Gustavo gelirse çok iyi olur.
Beşiktaş düşük maliyetli bir kadro kurdu. Bence Arjantin,Kolombiya,peru gibi ülkeleri iyi gözlemleyip transfer yapsa kadasına büyük paralar koyardı. Bu dönemde yapılacak en iyi şey buydu.
Galatasaray formunda değil ama isim olarak en iyi kadro onlarda. Form tutarlarsa galibiyet serilerine başlarlar. 3 kulvarda mücadele etmeyi planlıyprlar ama bu çok zor.
Trabzonu takip etmiyorum ama onları küçümsemek hata olur.
Sonuç mevcut durumda kanarya, kendine gelirse cimbom.

ANTERAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yorumları okudum. Keşke hiç cevap yazmasaydım. 14 yaş ergen tartışması gibi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
8yasinda olunca anlamiyon tabi buyudugunde anlarsin dayisi.

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
En büyük avantaj fb bahseder çünkü sadece lig var gs gruptan çıkamaz şampiyonlar ligi var.yine yimranir emre sakatnanmazsa şampiyon fb olabilir şampiyonluğu 4 büyükler bekleyecektir inşallah eufa kupasını alan bir Türk takımı olur

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Adil bir lig olmayacağını için, TFF kimin şampiyon olmasını isterse o şampiyon olur.

Başkan nihat özdemir olduğuna göre, kuvvetle muhtemel Fenerbahçe şampiyon olacaktır.

Şikesiz (!)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Adil bir lig olmayacağını için, TFF kimin şampiyon olmasını isterse o şampiyon olur.

Başkan nihat özdemir olduğuna göre, kuvvetle muhtemel Fenerbahçe şampiyon olacaktır.

Şikesiz (!)
Nerde adil degil ? Yeni sezonun şampiyonu Galatasaray olucak okadar herkes susacak sadece Galatasaray konusacak.
Şikeyi fb getirdi şike yok artik.