2017 Sonu Film Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamlar herkese, film izlemeyi çok severim ancak vaktim olmaması nedeni ile pek fazla izleyemem. Sizlerden bana film önermenizi istiyorum. izlemeyi sevmediğim türler; Romantik, Korku, Trajikomik, Gerilim. Bunlar haricinde ki türlerden filmler önerebilirsiniz. Birkaç beğendiğim film;
Passengers
Marslı
Yıldızlararası
Labirent 1,2
Sihirbazlar Çetesi
Star Wars Serisi ve süper kahramanlarla ilgili filmleri severim bunları göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. şimdiden teşekkürler. :) (marvel dc ayrımı yapmam ikisinde izlerim ikisinden de öneriler yapabilirsiniz.)

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Selamlar herkese, film izlemeyi çok severim ancak vaktim olmaması nedeni ile pek fazla izleyemem. Sizlerden bana film önermenizi istiyorum. izlemeyi sevmediğim türler; Romantik, Korku, Trajikomik, Gerilim. Bunlar haricinde ki türlerden filmler önerebilirsiniz. Birkaç beğendiğim film;
Passengers
Marslı
Yıldızlararası
Labirent 1,2
Sihirbazlar Çetesi
Star Wars Serisi ve süper kahramanlarla ilgili filmleri severim bunları göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. şimdiden teşekkürler. :) (marvel dc ayrımı yapmam ikisinde izlerim ikisinden de öneriler yapabilirsiniz.)
Merhaba;

5 Ocakta Arif V216 vizyona giriyor. Onu izleyebilirsin.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Öneririz.Bunun için büyük bir çalışma başlattım zaten sabit konular içerisinde Film Önerileri DEV REHBER diye.
Oradan bakabilirsin Kiss Kiss Bang Bang (2005) ve Sevginin Gücü filmlerini öneririm.