2017 civic lpg sorunu

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Selamın aleyküm arkadaşlar çoktandır işlerin yoğunluğundan dolayı artık pek giremiyorum bende honda 2017 civic eco executive araç aldım ama bunlarda lpg ile ilgili sorun var lpg full ama lpg işiği yanmaktadır bunlarada honda bir çözüm getirmiş lpg dümesine 10 saniye basılı tutuyorsun 2 dütten sonra bırakıyorsun normale dönüyor bu sorunu başka yaşayan varmı varsa çözdümü ayrıca geçen kaza yaptım araç cem honda servisinde 33.500 masraf çıktı listeyi hespaladım sadece tampon 9 milyar tutuyor çıtaları ile beraber sis far 1600 far 2300 motorda şasede birşey yok bide kaput değişcek onda da ufak birşey var damarda olduğu için düzeltilmez adamlar alttan bi kat daha koymuş kaputlar düzeltilmesin diye Herkese hayırlı işler Allah kaza bela vermesin.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Geçmiş olsun hocam.
Bu hafta içi bende alıyorum aynı modelini Allah kısmet ederse. Forumlarda baya bir takılıyorum ama şu LPG ile ilgili sorunu ilk defa senden duydum.

Dr. midas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Geçmiş olsun hocam. Kaskoya yaptırmasan kaça mal olacak?

UltrAslan36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun. Ben lpg taktırmadım bilerek. Atmosferik motora eziyet bence.

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
selamın aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar aracımı aldığın günden beri sorun yaşıyorum genel olarak çıkan sorunları takip etmek için facebook honda civic fc5 mağdurları sayfasına katılın ben şuanda c sutunda oluşan eziklik yüzünden hondayı mahkemeye vermiş durumdayım bilginize.