2016 çıkışlı OnePlus 3 ve 3T Android P alacak.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

2016 yılının başlarında tanıtılan 3 ve sonlarında makyajlanıp allanıp bullanıp 3'ün yanında T konulup kullanıcıya bakın yeni cihaz diye tanıtılan OnePlus 3T'nin Android P alacağı OnePlus tarafından doğrulandı.
3 ve 3T normalde 8.1 almamış ve Oxygen OS 5.0.4'de kalmıştı. Şuan 5 ve 5T Android 8.1 ve Oxygen 5.1.4, 6 ise Android 8.1 ve Oxygen 5.1.9 veya isteğe bağlı Android P beta kullanıyor. bu güncellemeye inşallah 2 ana güncelleme verilir 3.cüsünü vermeye gerek yok algısı kırılır ve O yıl çıkan XZ, S7, V20 ve HTC 10 gibi amirallere de Android P gelir.
Android P is coming to the OnePlus 3 and 3T
Sizce büyük üreticiler 3. güncellemeyi de verir mi?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Android cephesi güzel ve devamlı güncelleme verirse bana göre ios savunucularının ios'u savunacak bir özellikleri kalmadı

Ben de yeni gördüm . Demek 5t bayagi bir güncelleme alacak gibi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Android cephesi güzel ve devamlı güncelleme verirse bana göre ios savunucularının ios'u savunacak bir özellikleri kalmadı
Yeğenim Almanyadan İphone X ile geldi bendeki 5t yi inceledi.
Dedim 1 saat 10 dk da full şarj. Anlattim bakti hizli olduguna kanaat getirdi ama bana " bir iPhone değil dedi "

böyle düşünen çok büyük bir kitle var. İOS belki eksi çiziyor ama Appstore hala appstore . Android in en büyük sancisi da bu bence.

Son düzenleme:
Yeğenim Almanyadan İphone X ile geldi bendeki 5t yi inceledi.
Dedim 1 saat 10 dk da full şarj. Anlattim bakti hizli olduguna kanaat getirdi ama bana " bir iPhone değil dedi "

böyle düşünen çok büyük bir kitle var.
X , arayüzde 5T'ye göre yavaş çalışıyor yahu :D:D sırf ios kompleksi içini yemiştir buna mı bu kadar çok para verdim diye :D
Prestij,hava,itibar için bir kitle var şüphesiz ama bir kitle de var " sağlam, en iyisi, en en en iyisi" zihnine kazınmış, jpg nedir ne degıldir den haberi olmayan bir kitle. Bu arada 24 ay taahhütlü aldı 100 euro peşin vermiş almış. Eski tel de onda kaldı.
Çentik tasarım android de güzel ama ios da cekilmez videolar.cok kötü oluyor.

böyle düşünen çok büyük bir kitle var. İOS belki eksi çiziyor ama Appstore hala appstore . Android in en büyük sancisi da bu bence.
Ben çok ekstrem uygulamalar dışında appstore, ile olay Store'dan arasında fark olduğunu düşünmüyorum. Androidde de çok rahat çalışıyor uygulamalar. Ha Instagram gibi çöplük uygulamalar var tabi Android'de bunu da kabul etmek lazım