2015 dgs

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar bu sene DGS ye gireceğim fakat neye nasıl çalışayım hangi kitaplar daha net, açık ve doğru verir net bilmiyorum.

Kısa bir araştırma yaptım Tasarı nın kitapları tavsiye ediliyor, günde ortalama 7-8 saat bir zamanım var bu zamanı dgs ye hazırlanmak için ayırıyorum,

Bu sene DGS ye girecek arkadaşlarımız veya geçen sene DGS ye girmiş arkadaşlarımız var mı aramızda ? Tavsiyeleri ve önerileri ne olur ?

Geçiş yapacağım bölümler şunlar,

1-Sermaye Piyasası
2-Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme
3-Uluslararası Ticaret
4-Ekonomi ve Finans
5-Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
6-Lojistik Yönetimi
7-Teknoloji ve Bilgi Yönetimi

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yok mu kimse ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dgs ye hazirlanan arkadaşım vardi hepsi standart mi bilmiyorum ancak mat 1 ve turkce soruyorlardi tamamen sizde durum nedir bilmiyorum geçiş yapilacak bolumlere gore içerik değişiyor mu bilmiyorum

Reaksiyon puanı
16,118
vw7speeddsg.jpg

dgs görünce vw dgs dicektim dsg imiş o fransız kaldık...
dgs ne?

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] hocam bende DGS'ye gireceğim bu sene. Tabi omu bize girecek orası meçhul.:mrgreen:
Bende bu konunun takipçisiyim ve hangi kitapları almam gerek bilmiyorum yardım eden biri çıkar inş :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İnşallah çıkar :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dgs ye hazirlanan arkadaşım vardi hepsi standart mi bilmiyorum ancak mat 1 ve turkce soruyorlardi tamamen sizde durum nedir bilmiyorum geçiş yapilacak bolumlere gore içerik değişiyor mu bilmiyorum
içerik değişiyormu bilmiyorum bilenlerden bilgi toplamaya çalışıyorum :) İnşallah toplarız,

TakmaBacakSheqy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla abilerim benimde kız arkadaşım girecek bu sene..konuları bana gösterdi.bildşğiniz ygs sınavı...o da işte matematiği hiç yok bende mühendislik okuyorum haftada bir gün 3 4 saat onu çalıştırıyorum matematiğe..bakalım nolcak..ama bana sorarsanız kaynağa pek takılmayın az kasın yaparsınız.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam şimdi ygs ile farklı konular dedi bir kaç kişi ygs matematiği biraz daha zor dgs daha kolay dendi öyle duydum güzel bir kaynak olduktan sonra çalışması da kolay olur diye düşünüyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dostlar ygs dgs mat 1 kitap alın iyidir takıldığınız konularda istanbuldaysaniz ben yard olurum olmadı . Piyasa da vardir konu anlatımlı dgs kitapları ama hangi yayinevi iyidir bilemiyorum bir arkadasimi çalıştırmistim kinular gayet basitti

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] Hocam siz hangi üni ve bölümü okuyorsunuz ?

TakmaBacakSheqy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani dediğiniz gibi [MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] hocam. Çalıştıktan sonra sıkıntı olmaz.

Son mesajlar